Intencje mszalne 1-7 czerwca 2020 r.

1 ? 7 czerwca 2020 r.

Poniedziałek     1 czerwca 2020 r.      Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła

8:00   ?  W intencji naszej wspólnoty parafialnej.

18:00 ?  O światło Ducha Świętego i odwagę na czas egzaminu dla tegorocznych maturzystów.

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

Wtorek              2 czerwca 2020 r.

7:00   ?  W intencji naszej wspólnoty parafialnej.

Środa                 3 czerwca 2020 r.       Św. Karola Lwangi i towarzyszy

7:00   ?  Za zmarłego męża Franciszka Mansfeld, rodziców Jana i Marię Bartoszek, braci Jerzego i Gerarda, teściów Mansfeld i za zmarłych z pokrewieństwa.

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

Czwartek           4 czerwca 2020 r.      Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

8:30   ?  Za zmarłych rodziców Agnieszkę i Jana Salzburg, męża Jana Patoła, teściów Patoła, siostrę Marię z mężem iż a wszystkich z pokrewieństwa.

17:00 ?  Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do godz. 17:40. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

18:00 ?  W intencji powołań kapłańskich i do życia konsekrowanego, szczególnie z naszej wspólnoty.

Piątek        5 czerwca 2020 r.                Św. Bonifacego

7:00   ?  W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

17:00 ?  Za zmarłą babcię Małgorzatę Wiktor.

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

Sobota                6 czerwca 2020 r.

8:00   ?  Za wspólnotę Róż Różańcowych z prośbą o opiekę Maryi Niepokalanej.

13:00 ?  Przez wstawiennictwo matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Heleny Nawrat z okazji 90. rocznicy urodzin oraz w intencji jej zmarłego męża o życie wieczne.

18:00 ?  Za zmarłego męża Józefa Tkocz, teściów Jadwigę i Pawła Tkocz, rodziców Marię i Karola Kaniut, brata Józefa Kaniut, Leokadię i Henryka Suchanek.

Niedziela            7 czerwca 2020 r.        UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

8:00   ?  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji 1. rocznicy ślubu Andrzeja i Patrycji Szłapa i o Boże błogosławieństwo w rodzinach Szłapa i Feliks.

10:00 ?  Za zmarłych teściów Jana i Franciszkę Patoła, męża i ojca Manfreda, Antoniego i Gertrudę Schmidt, braci Jerzego i Jana, szwagrów Jana i Rudolfa i za zmarłych z pokrewieństwa.

Odpust w Choruli, nabożeństwa nie będzie.

16:00 ?  Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla Marioli Dambon z okazji rocznicy urodzin.