Intencje mszalne 2-8 listopada 2020 r.

?Poniedziałek ? 2 listopada 2020 r. - Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

8:00   ?  W intencjach papieskich

10:00 ?  Za zmarłego wujka ks. Arkadiusza Kucharskiego, za ks. Wernera Szopę i ks. Konrada Cieślika.

17:30 ?  Nabożeństwo różańcowe z wypominkami.

18:00 ?  W intencji wszystkich wiernych zmarłych.

Wtorek ? 3 listopada 2020 r.

7:00   ?  Za dusze w czyśćcu cierpiące ? intencja ofiarowana od wspólnoty św. Judy Tadeusza.

Środa ? 4 listopada 2020 r. ? Św. Karola Boromeusza

7:00   ?  Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, o zdrowie w rodzinie Jana I Doroty Korzeniec i o dary Ducha Świętego dla dzieci i wnuków.

17:30 ?  Nabożeństwo różańcowe z wypominkami.

Czwartek ? 5 listopada 2020 r.

8:30   ?  Z prośbą o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, szczególnie z naszej wspólnoty parafialnej.

17:30 ?  Nabożeństwo różańcowe z wypominkami.

18:00 ?  Za zmarłych rodziców Martę i Józefa Baron, braci Gerharda, Joachima i Rudolfa, rodziców Helenę i Waltera Orlik, brata Jana, ojca Józefa Kampa i za zmarłych z pokrewieństwa.

20:00 ? 21:00 ? Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Piątek ? 6 listopada 2020 r.

7:00   ?  W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

17:00 ?  Za zmarłego męża Joachima Glomb, rodziców Marię i Floriana Głowskich, dziadków Piontek-Głowski, teściów, szwagra Konrada i za zmarłych z całego pokrewieństwa.

Po mszy świętej nabożeństwo różańcowe z wypominkami.

Sobota ? 7 listopada 2020 r.

8:00   ?  W intencji wspólnoty Róż Różańcowych.

14:00 ?  Do Bożej Opatrzności z okazji 50. rocznicy ślubu Teresy i Marcina Kotula z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie.

17:30 ?  Nabożeństwo różańcowe z wypominkami.

18:00 ?  Za zmarłych rodziców Marię i Ignacego Zoglowek, męża Jana Kałużę, dziadków Dyla, teściów Kałuża, dwie siostry z mężami, kuzynkę i szwagierkę oraz za zmarłych z pokrewieństwa o łaskę zbawienia wiecznego.

XXXII Niedziela Zwykła ? 8 listopada 2020 r.

8:00   ?  I. Za zmarłych rodziców Reginę i Johanna Schlappa, wujka Jerzego, teścia Eugeniusza Maurer i za wszystkich zmarłych z pokrewieństwa.

II. W intencji Marcina Stanoszka z okazji 16. rocznicy urodzin z prośbą o opiekę jego świętego patrona, łaskę wiary, dary Ducha Świętego i zdrowie.

10:00 ?  Przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Heleny Stach, o dary Ducha Świętego dla dzieci, wnuków i prawnuków oraz za zmarłego męża Ryszarda i zmarłych z pokrewieństwa.

15:15 ?  Nabożeństwo różańcowe z wypominkami.

16:00 ?  O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Huberta Sklorz i o zdrowie w rodzinie.