Intencje mszalne 20-26 kwietnia 2020 r.

Parafia Świętych Piotra i Pawła w Nakle

20 ? 26 kwietnia 2020 r.

UWAGA!

Od poniedziałku 20 kwietnia we mszach świętych i nabożeństwach mogą uczestniczyć 33 osoby. Proszę dać pierwszeństwo ofiarodawcom intencji.

Wierni w kościele powinni mieć zasłonięte usta i nos. Maskę należy uchylić na czas komunii tak, by nie dotykać jej zewnętrznej strony.

Poniedziałek               20 kwietnia 2020 r.

15:00 ?  Adoracja, koronka do Bożego Miłosierdzia i Komunia św.

18:00 ?  Za zmarłych rodziców Albinę i Pawła Zmuda, męża Karola Mateja, brata Karola Zmuda, teściową Gertrudę Mateja, Pawła i Romualda Matysek i za zmarłych z pokrewieństwa.

Wtorek                        21 kwietnia 2020 r.

7:00   ?  Za zmarłą Gertrudę Mróz ? od Róż Różańcowych.

15:00 ?  Adoracja, koronka do Bożego Miłosierdzia i Komunia św.

Środa                           22 kwietnia 20020 r.

7:00   ?  Za zmarłych czcicieli św. Judy Tadeusza i za dusze w czyśćcu.

Czwartek                    23 kwietnia 2020 r.   Uroczystość św. Wojciecha

8:30   ?  Przez wstawiennictwo Matki Boskiej Fatimskiej i św. Judy Tadeusza o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla trzech rodzin i o dary Ducha Świętego dla dzieci i wnuków.

15:00 ?  Adoracja, koronka do Bożego Miłosierdzia i Komunia św.

Piątek                           24 kwietnia 2020 r.

15:00 ?  Adoracja, koronka do Bożego Miłosierdzia i Komunia św.

17:00 ?  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie Agnieszki i Jerzego Maurer z okazji kolejnej rocznicy ślubu i o dary Ducha Świętego dla dzieci i wnuków.

Sobota                         25 kwietnia 2020 r.   Św. Marka

8:00   ?  Przez wstawiennictwo św. Marka z prośbą o Boże błogosławieństwo w pracy ludzkiej na polach, działkach i w ogrodach, w szczególności z prośbą o deszcz. Po mszy św. nabożeństwo w kościele.

14:00 ?  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie z okazji 40. rocznicy urodzin Rafała Danch.

15:00 ?  Adoracja, koronka do Bożego Miłosierdzia i Komunia św.

18:00 ?  Za zmarłą siostrę Irmgardę z mężem Alojzym Mateja oraz za zmarłą Annę Koprek o łaskę zbawienia.

III Niedziela Wielkanocna         26 kwietnia 2020 r.

8:00   ?  Przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z okazji kolejnej rocznicy ślubu Reginy i Manfreda Korzeniec i o błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków.

10:00 ?  Za zmarłego męża Józefa Piontek, zmarłych rodziców Marię i Huberta Denisch, teściów, dziadków i za zmarłych z pokrewieństwa.

15:30 ?  Nieszpory wielkanocne.

16:00 ?  W intencji naszej Wspólnoty Parafialnej.