Intencje mszalne 25-31 maja 2020 r.

Intencje mszy świętych i porządek nabożeństw

25 ? 31 maja 2020 r.

UWAGA!

We mszach świętych i nabożeństwach może uczestniczyć 50 osób nie wliczając posługujących. Wierni w kościele powinni mieć zasłonięte usta i nos.

Poniedziałek     25 maja 2020 r.

18:00 ?  I. Z okazji 25. rocznicy ślubu Celiny i Piotra Kurda przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie.

II. Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, prosząc o zdrowie dla Hildegardy Adamiec w 80. rocznicę urodzin oraz o błogosławieństwo dla dzieci.

Wtorek              26 maja 2020 r.          Św. Filipa Neri

10:00 ?  Pogrzeb ś.p. Rajnholda Kocem (w obrzędach na cmentarzu może uczestniczyć nie więcej niż 50 osób).

18:00 ?  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, siłę, zdrowie i mądrość dla naszych matek oraz o radość życia wiecznego dla tych, które odeszły do wieczności.

Środa                 27 maja 20020 r.

18:00 ?  Za zmarłych rodziców Jana i Zofię Stachnowski, brata Helmuta z żoną, rodziców Halupczok, braci Józefa i Alojza, bratową Jadwigę, Małgorzatę i Birgit, dziadków z obu stron, za zmarłych ks. Golę i ks. Kucharskiego.

Czwartek           28 maja 2020 r.

18:00 ?  Za zmarłych rodziców Ignacego i Klarę Mosz, teściów Marię i Roberta Blania, ciotkę Józefę, szwagierkę, dwóch szwagrów i za zmarłych z pokrewieństwa.

Piątek                 29 maja 2020 r.          Św. Urszuli Ledóchowskiej

17:00 ?  Za zmarłych ojców Jerzego i Mariana, za Gertrudę i Pawła Pisarskich, dziadków Józefa Salla i za zmarłych z pokrewieństwa Zadeberny, Panic i Salla.

Sobota                30 maja 2020 r.

18:00 ?  Za zmarłych rodziców Adolfa i Irmgardę Przemus, dziadków Marię i Józefa Zmuda, za zmarłych z pokrewieństwa z obu stron.

Niedziela            31 maja 2020 r.          UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

8:00   ?  W intencji czcicieli św. Judy Tadeusza.

10:00 ?  Przez wstawiennictwo św. Piusa X w intencji dzieci, które miały dziś przystąpić do I Komunii świętej, a także za ich rodziców i opiekunów o potrzebne łaski, cierpliwość, mądrość i rozwój wiary.

15:30 ?  Nieszpory Maryjne.

16:00 ?  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże z okazji 80. rocznicy urodzin Erwina Bawol.