Intencje mszalne 4-10 maja 2020 r.

Parafia Świętych Piotra i Pawła w Nakle

4 ? 10 maja 2020 r.

UWAGA!

We mszach świętych i nabożeństwach mogą uczestniczyć 33 osoby nie wliczając posługujących.

Wierni w kościele powinni mieć zasłonięte usta i nos.

Poniedziałek               4 maja 2020 r.            Św. Floriana

18:00 ?  Do Opatrzności Bożej o błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Alojzego i Marii Piontek i o błogosławieństwo Boże w rodzinie.

Wtorek                        5 maja 2020 r.

18:00 ?  Do Opatrzności Bożej w intencji Sylwii i Helmuta Bartoszek w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla wnuków.

Środa                          6 maja 20020 r.           Św. Ap. Filipa i Jakuba

18:00 ?  Za zmarłego męża Józefa Fesser w drugą rocznicę śmierci.

Czwartek                    7 maja 2020 r.

8:30   ?  W intencji powołań, szczególnie z naszej parafii.

18:00 ?  Za zmarłego ojca Jana Chmiel, matkę Gertrudę, dziadków Magdalenę i Jacentego Chmiel, Aleksandra i Franciszkę Skrzypczyk i za dusze z całego pokrewieństwa.

Piątek                           8 maja 2020 r.            Uroczystość Św. Stanisława

17:00 ?  Za zmarłego męża i ojca Jerzego Kowalczyk, ojca Huberta Wespa oraz za zmarłych z rodzin Kowalczyk-Wespa.

Sobota                         9 maja 2020 r.

11:00 ?  W intencji Alojzego Bartoszek z okazji 85. rocznicy urodzin.

18:00 ?  Za zmarłych teściów Wilhelma i Annę Makulik, męża i ojca Dietra Makulik, dziadków Kondziela, Ernesta i Zofię Kondziela, Helgę i Edith Mientus i za zmarłe ciotki.

V Niedziela Wielkanocna 10 maja 2020 r.

8:00   ?  O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie Heleny i Rolanda Zwierucha i o dary Ducha Świętego dla dzieci.

10:00 ?  O błogosławieństwo Boże w rodzinie Krystyny i Joachima Cichoń z okazji kolejnej rocznicy ślubu.

15:30 ?  Nieszpory Maryjne.

16:00 ?  W 60. rocznicę urodzin Krystyny Ciołek z prośbą o potrzebne łaski.