Intencje mszalne 6-19 kwietnia 2020 r.

Parafia Świętych Piotra i Pawła w Nakle

Wydanie dwutygodniowe 6 ? 19 kwietnia 2020 r.

UWAGA!

We mszach świętych i nabożeństwach nie może uczestniczyć więcej niż 5 osób

nie licząc posługujących. Proszę dać pierwszeństwo ofiarodawcom intencji.

Wielki Poniedziałek                                               6 kwietnia 2020 r.

18:00 ? Za zmarłego męża Karola Zmuda, rodziców Pawła i Albinę, Maksa i Annę Sklorz, czterech szwagrów, siostrę Stefanię Wieczorek z córką Barbarą i synem Piotrem i za Romualda Matysek.

Wielki Wtorek                                                       7 kwietnia 2020 r.

7:00  ? Do Bożej Opatrzności w intencji Jana Korzeniec o okazji urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo dla solenizanta oraz żony, dzieci i wnuków.

Wielka Środa                                                         8 kwietnia 20020 r.

7:00  ? W intencji Pawła Lake z okazji 16. rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego.

ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE

Wielki Czwartek                                                   9 kwietnia 2020 r.

18:00 ? Msza Wieczerzy Pańskiej: Liturgia bez udziału ludu W intencji duszpasterzy oraz o powołania kapłańskie z naszej parafii.

Wielki Piątek                                                         10 kwietnia 2020 r.

9:00  ? Transmisja Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

15:00 ? Koronka do Bożego Miłosierdzia ? rozpoczęcie nowenny.

17:00 ? Liturgia męki Pańskiej Liturgia bez udziału ludu

Wielka Sobota                                                       11 kwietnia 2020 r.

8:00  ? 18:00: Adoracja przy Bożym Grobie wg listy.

15:00 ? Koronka do Bożego Miłosierdzia.

20:00 ? Liturgia Wigilii Paschalnej Liturgia bez udziału ludu W intencji zmarłych rodziców Marii i Pawła Mann, brata Krzysztofa i za zmarłych teściów Gertrudę i Pawła Klyk oraz za zmarłych z pokrewieństwa.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO  12 kwietnia 2020 r.

6:00  ? Rezurekcja: W intencji parafian.

10:00 ? O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie Lidii i Józefa Nocoń.

15:30 ? Nieszpory Wielkanocne.

16:00 ? O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Piotra Golec z okazji 70. rocznicy urodzin.

Poniedziałek w oktawie Wielkanocy                13 kwietnia 2020 r.

8:00  ? Za zmarłą matkę Cecylię Gatner w 1. rocznicę śmierci.

10:00 ? Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę świętych patronów w intencji Anny Sobek z okazji 60. rocznicy urodzin i 35. rocznicy ślubu oraz o opiekę Aniołów Stróżów dla wnuczek.

20:00 ? Transmisja Różaniec fatimski w intencji o ustanie epidemii.

Wtorek w oktawie Wielkanocy                           14 kwietnia 2020 r.

8:00  ? Za zmarłego męża i ojca Rudolfa Król, dziadków Klarę i Pawła Fila i za zmarłych z pokrewieństwa.

Środa w oktawie Wielkanocy                              15 kwietnia 20020 r.

8:00  ? Za zmarłych rodziców Stefana i Anastazję Niesmak, siostrę z mężem, trzech braci z żonami i za zmarłych z pokrewieństwa.

Czwartek w oktawie Wielkanocy                         16 kwietnia 2020 r.

8:30  ? Za zmarłą Gertrudę Mróz w 30. dzień po śmierci.

Piątek w oktawie Wielkanocy                               17 kwietnia 2020 r.

15:00 ? Koronka do Bożego Miłosierdzia.

17:00 ? Przez wstawiennictwo Świętej Rodziny o Boże błogosławieństwo z okazji 35. rocznicy ślubu Wandy i Jerzego Bartek oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków.

Sobota w oktawie Wielkanocy                              18 kwietnia 2020 r.

16:00 ? Z okazji 18. rocznicy urodzin Michała Skiby z prośbą o potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego.

18:00 ? Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo dla rodzin Sklorz i Ciasto.

II Niedziela Wielkanocy, Niedziela Miłosierdzia  19 kwietnia 2020 r.

8:00  ? Za zmarłą żonę, matkę i babcię Łucję Sleziona w 6. rocznicę śmierci.

10:00 ? Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 70. rocznicy urodzin Antoniego Radziej z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny.

15:30 ? Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

16:00 ? Za zmarłą matkę Marię Donat w 2. rocznicę śmierci, za zmarłych dziadków Anastazję i Walentego Klyszcz i zmarłych z pokrewieństwa.