Intencje mszalne 8-14 czerwca 2020 r.

8 ? 14 czerwca 2020 r.

Poniedziałek     8 czerwca 2020 r.       Św. Jadwigi Królowej

18:00 ?  Do Matki Bożej Fatimskiej o zdrowie i błogosławieństwo Boże z okazji kolejnej rocznicy urodzin Reginy Głowski i o błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków.

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

Wtorek              9 czerwca 2020 r.

7:00   ?  Z okazji 80. rocznicy urodzin z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Róży Patoła.

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

Środa                 10 czerwca 2020 r.

7:00   ?  W intencji dusz czyśćcowych ? od czcicieli św. Judy Tadeusza.

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

Czwartek           11 czerwca 2020 r.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

8:00   ?  Za zmarłego męża Jana Rangosz, rodziców Pelagię i Ignacego Malaka, syna Józefa, wnuków Iwonę i Michała i za zmarłych teściów.

9:30   ?  Procesja Bożego Ciała z kościoła parafialnego do Grabowa zakończona mszą świętą: W intencji naszej wspólnoty parafialnej.

Piątek                  12 czerwca 2020 r.

17:00 ?  I. Za zmarłą Marię  Klisz, rodziców Józefa i Franciszkę, dwóch poległych braci, brata Józefa i bratową i za dusze z pokrewieństwa.

II. W intencji Marcina Noparlik z okazji 20. rocznicy urodzin.

Sobota                13 czerwca 2020 r.     Św. Antoniego z Padwy

18:00 ?  Za zmarłych dziadków, chrzestnych, Franciszka Pyka, Hildegardę Bartoszek, Szymona Małek i zmarłych wujków.

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna

20:00 ?  Nabożeństwo Fatimskie ? uczniowie klasy VIII wraz z rodzicami.

XI Niedziela Zwykła          14 czerwca 2020 r.

8:00   ?  Za zmarłych dziadków Magdalenę i Józefa Kosubek, Emmę i Alfonsa Gwóźdź oraz Marię i Pawła Wrzeciono.

10:00 ?  Z okazji 30. rocznicy urodzin Rafała Patoła w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz dary Ducha Świętego dla córki Matyldy.

15:30 ?  Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna

16:00 ?  Z okazji 10. rocznicy ślubu Krystyny i Kamila Dyga z prośbą o błogosławieństwo Boże dla jubilatów i dzieci.