Intencje mszalne 9-15 listopada 2020 r.

Poniedziałek ? 9 listopada 2020 r. ? Święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki na Lateranie

18:00 ?  Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Judy Tadeusza z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie dla Elżbiety Obrusznik z okazji kolejnej rocznicy urodzin oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci, wnuków i prawnuków.

Wtorek ? 10 listopada 2020 r. ? Św. Leona Wielkiego

7:00   ?  Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie Marii i Alojzego Piontek.

Środa ? 11 listopada 2020 r. ? Św. Marcina

7:00   ?  Za zmarłego męża Józefa Halenka, rodziców Walentego i Bertę Zmuda, siostrę Marię z mężem, za zmarłych teściów Halenka.

Czwartek ? 12 listopada 2020 r. ? Św. Jozafata

8:30   ?  Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie w rodzinie oraz dary Ducha Świętego dla dzieci.

19:00 ?  20:00 ? Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Piątek ? 13 listopada 2020 r. ? Św. Benedykta, Jana Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski

17:00 ?  Przez wstawiennictwo św. Szymona o zdrowie i Dary Ducha Świętego z okazji 10. rocznicy urodzin Szymona Wotka.

19:00 ?  Nabożeństwo fatimskie w intencji o zatrzymanie epidemii.

Sobota ? 14 listopada 2020 r. ? Bł. Marii Luizy Merkert

18:00 ?  Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze z okazji kolejnej rocznicy ślubu Sybilli i Norberta Radziej.

XXXIII Niedziela Zwykła ? 15 listopada 2020 r.

8:00   ?  W j. niemieckim: Do Bożej Opatrzności z prośbą o zdrowie w rodzinie Weroniki i Konrada Pasoń oraz dla dzieci i wnuków, a także za zmarłych z pokrewieństwa.

10:00 ?  Do Ducha Świętego w intencji Daniela Krancioch z okazji 20. rocznicy urodzin.

15:30 ?  Nieszpory niedzielne.

16:00 ?  W intencji młodzieży, która przyjęła w tym roku bierzmowanie, o łaskę wiary, bezpieczeństwo i umocnienie Duchem Świętym.