Intencje mszalne od 13 września 2021 r.

13.09.2021 Poniedziałek – Św. Jana Chryzostoma

07:00       Za zmarłą żonę i matkę Cecylią Giza w kolejną rocznicę śmierci o  łaskę zbawienia wiecznego.

20:00       Nabożeństwo fatimskie w intencji młodzieży

14.09.2021 Wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

11:00       Ślub rzymski: Vanessa Patoła i Andreas Matauszek

18:00       Za zmarłą żonę Hildegardę Rychlikowski w kolejną rocznicę śmierci, za rodziców Jana i Katarzynę Rychlikowski w kolejną rocznicę śmierci, za Antoniego Zoglowek z żoną Agnieszkę.

15.09.2021 Środa – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

18:00       Za zmarłą żonę Adelheid i córkę Annę Mika, rodziców Anastazję i  Pawła Mika, za zmarłych pięciu braci i dwie siostry.

16.09.2021 Czwartek – Św. Korneliusza i Cypriana

08:00       Za zmarłego męża Pawła, rodziców Martę i Reinholda Wojtaszek, teściów Franciszkę i Jana Slesiona, za wszystkich z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

17.09.2021 Piątek

17:00       Msza św. szkolna: Za zmarłych rodziców Emmę i Alfonsa Gwóźdź, brata, zmarłych dziadków Klimek-Gwóźdź, teściów Potrykus.

Godz. 19:30 w Malni – Dekanalne czuwanie dla młodzieży – szczegóły w  ogłoszeniach.

18.09.2021 Sobota – Św. Stanisława Kostki

18:00       Za zmarłego męża, ojca i dziadka Ryszarda Rygulskiego w  16.  rocznicę śmierci, za zmarłych rodziców Czesławę i Franciszka, rodzeństwo, brata Władysława z żoną Anną, siostry Stanisławę i Leontynę, szwagrów Mieczysława, Ireneusza, Andrzeja, Leona i Jana, za teściów i  dziadków Pelagię i Henryka Mendalka oraz za zięcia Jana Labisza i za wszystkich spokrewnionych o wieczne zbawienie.

19.09.2021 XXV Niedziela zwykła

08:00       I. Za zmarłych rodziców Adolfa i Irmgardę Przemus, za zmarłych dziadków Marię i Józefa Zmuda i za zmarłą kuzynkę Jolantę z pokrewieństwem.

II. W intencji Irmgardy Rygol z okazji kolejnej rocznicy urodzin z  podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę Bożą.

10:00      Spod kościoła rusza procesja do Grabowa.

10:30       Na placu w Grabowie: Przez wstawiennictwo św. Mateusza w intencji wszystkich mieszkańców Grabowa i naszej parafii z prośbą o głęboką wiarę, Boże błogosławieństwo, bezpieczeństwo i zdrowie.

15:30       Nieszpory niedzielne.

16:00       I. Z okazji 30. rocznicy urodzin Andrzeja Szłapa z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski.

II. Z podziękowaniem za trud wychowawczy w rodzinach Patoła i Matauszek.