Intencje mszalne od 15 sierpnia 2022 r.

15.08.2022 Poniedziałek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

08:00   Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o  dalsze w intencji Marii Lisek z okazji 65. rocznicy urodzin oraz o Dary Ducha Świętego dla dzieci i wnuków.

10:00   Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Celiny Kurda z okazji 50. rocznicy urodzin oraz o zdrowie dla całej rodziny.

16.08.2022 Wtorek

18:00   Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem z odebrane łaski z prośbą o dalsze z okazji 10. rocznicy ślubu Justyny i Rolanda Ciołek i o Boże błogosławieństwo dla syna.

17.08.2022 Środa – Uroczystość św. Jacka

18:00   Za zmarłego męża Józefa Gordzielik, synową Beatę, rodziców Alberta i  Gertrudę Klosek, dwóch braci, teściów Ryszarda i Bertę Gordzielik oraz bratową i  siostrę.

18.08.2022 Czwartek

08:00   Za zmarłych rodziców Agnieszkę i Jana Malorny, Marię i Jerzego Korzeniec oraz za krewnych z obu stron.

19.08.2022 Piątek

17:00   Msza święta wakacyjna: O Boże błogosławieństwo w rodzinie Moniki i  Piotra Matysek i dary Ducha Świętego dla synów.

20.08.2022 Sobota – Św. Bernadra

12:00   Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej do Opatrzności Bożej z  podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie z okazji 80. rocznicy urodzin Jana Przemus.

14:00   Wyjazd spod plebanii na rowerową pielgrzymkę do św. Rocha w Oleśnie-Grodzisku.

16:00   Przez wstawiennictwo Matki Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski z  prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w intencji Weroniki Sobel z okazji 50. rocznicy urodzin, męża Adriana z okazji kolejnej rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla nich z okazji 30. rocznicy ślubu.

18:00   I. Za zmarłego syna Łukasza Mikula w kolejną rocznicę śmierci.

II. Za zmarłego brata Roberta Chmiel w 30. dzień po śmierci.

21.08.2022 XXI Niedziela Zwykła

08:00   Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Jadwigi o zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Jadwigi i Herberta Wachty z okazji 85. rocznicy ich urodzin.

10:00   Za zmarłego męża Pawła Krupop, matkę Smolarek Franciszkę, poległego ojca, zmarłych brata, bratową, teściów Krupop oraz za ks. Rudofla Krupop.

Nie ma nabożeństwa.

16:00   Do Bożej Opatrzności z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bernarda Wrzeciono z okazji 80. rocznicy urodzin.

22.08.2022 Poniedziałek – Najświętszej Maryi Panny, Królowej

07:00   Za zmarłego ks. Wernera Szopę w 57. rocznicę śmierci oraz za zmarłych księży i siostry zakonne, którzy posługiwali w naszej parafii.

23.08.2022 Wtorek

18:00   Za zmarłych rodziców Hildegardę i Alfonsa Lukas, dziadków Stefana i  Gertrudę Adamiec i za zmarłych z pokrewieństwa.

24.08.2022 Środa – Św. Bartłomieja

18:00   Za zmarłego męża i ojca Gintra Obrusznik i Walentego, teściów Piotra i  Katarzynę Cichoń, teściów, dwóch braci Jana i Jerzego z żoną, siostrę z mężem, dwóch szwagrów Wiesława i Ernesta z żoną i kuzynkę Albinę.

25.08.2022 Czwartek

08:00   I. W intencji dusz czyśćcowych - intencja ofiarowana od wspólnoty Czcicieli św. Judy Tadeusza.

II. Za zmarłą żonę Hildegardę Rychlikowski w kolejną rocznicę śmierci, za rodziców Jana i Katarzynę Rychlikowski w kolejną rocznicę śmierci, za Antoniego Zoglowek z żoną Agnieszką oraz za Annę Gustin w kolejną rocznicę śmierci.

26.08.2022 Piątek – Uroczystość NMP Częstochowskiej

17:00   Msza święta wakacyjna: Za zmarłego Ewalda Wistubę z okazji kolejnej rocznicy śmierci, za jego żonę Helenę, za rodziców Pawła i Waleskę, Franciszka i  Franciszkę, siostrę Marię i brata Rudolfa, brata Józefa i siostrę Gertrudę z mężem.

27.08.2022 Sobota – św. Moniki

13:00   Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Boskiej Częstochowskiej w intencji Gabrieli i Piotra Zadeberny z okazji 25. rocznicy ślubu oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.

18:00   I. Za zmarłą matkę Annę Woźnica, zaginionego ojca Jana, córki Małgorzatę i  Helenę, męża Herberta Patoła, trzech braci, teściów, szwagrów, szwagierki i  bratowe i za zmarłych z całego pokrewieństwa.

II. W podziękowaniu za dar życia Faustyny Patoła z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Aniołów Stróżów dla niej i siostry Matyldy oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny.

28.08.2022 XXII Niedziela Zwykła

08:00   Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z  podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla Lidii Wójcik z okazji 70. rocznicy urodzin.

10:00   O radość życia wiecznego dla męża i ojca Pawła, rodziców Marty i Reinholda Woitaschek, teściów Franciszki i Jana Slesiona oraz za zmarłych z pokrewieństwa.

UWAGA! Tegoroczne dożynki gminne w Grabowie zostały odwołane!!!

Nie ma nabożeństwa.

16:00         Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej w podziękowaniu za zdrowie Marcela z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w  rodzinie.