Intencje mszalne od 17 października 2022 r.

17.10.2022 Poniedziałek – Ignacego Antiocheńskiego

18:00     Z Za zmarłych rodziców Dorotę i Augustyna Nocoń, Sabinę Nocoń oraz za zmarłych z pokrewieństwa.

18.10.2022 Wtorek  - Św. Łukasza Ew.

16:00     Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej nieustającej Pomocy oraz św. Józefa z okazji 70. rocznicy urodzin Bogusławy Mateja i kolejnej rocznicy urodzin Jana Mateja.

18:00     W intencji Sary Wrzeciono z okazji 10. rocznicy urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża.

19.10.2022 Środa

18:00     Za zmarłego męża Henryka Merczyk, ojca i dziadka, za rodziców Jadwigę i Augustyna Sobel, teściów Merczyk i za pokrewieństwo z obu stron.

20.10.2022 Czwartek – Św. Jana Kantego

18:00     I. Za zmarłych rodziców Różę i Pawła Datko, rodziców Marię i Bolesława Gielnik, syna Rajmunda, Beatę Halenka, za zmarłych z rodzin Datko, Gielnik i Halenka.

II. Do Bożej Opatrzności z prośbą o Boże błogosławieństwo zdrowie i opiekę Matki Bożej w rodzinie Margarety Slesiona.

21.10.2022 Piątek

17:00     Msza święta szkolna: Za zmarłych Annę i Barbarę Kowalczyk, Klarę, Jana i Józefa Glagla, Bruna, Marię i Jerzego Brzytwa, Marię, Józefa, Manfreda i Wilhelma Kołodziej, Julię Noparlik, Łucję Suchy i Iwonę Kokoszka.

22.10.2022 Sobota – Św. Jana Pawła II

13:00     Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla miłości małżeńskiej w intencji Ireny i Jerzego Kucharskich z okazji 50. rocznicy ślubu oraz o potrzebne łaski dla dzieci i wnuków.

17:00     Okazja do spowiedzi.

18:00     Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże z okazji 90. rocznicy urodzin Rudolfa Mika.

23.10.2022 XXX Niedziela Zwykła

08:00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie Kariny i Damiana Mientus oraz o dary Ducha Świętego dla syna Szymona.

10:00    Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Józefa Ciołek z okazji kolejnej rocznicy ślubu.

15:30      Nabożeństwo różańcowe

16:00     W intencji Szymona Stein z okazji trzynastej rocznicy urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża.