Intencje mszalne od 19 września 2022 r.

19.09.2022 Poniedziałek

07:00   W intencji ojca Henryka Bischoff w 50. rocznicę śmierci.

20.09.2022 Wtorek - Św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Tow.

18:00   Za zmarłego wujka ks. Arkadiusza Kucharskiego oraz za zmarłych kapłanów i siostry zakonne, którzy pracowali w naszej parafii i za zmarłych z pokrewieństwa.

21.09.2022 Środa – Święto św. Mateusza Ew.

18:00   Za zmarłą żonę Marię Bartoszek, rodziców Teodora i Katarzynę, dwie siostry Annę i Marię, dwóch braci Pawła i Józefa, rodziców Jana i Marię Kowalczyk, trzech szwagrów Jana, Jerzego i Richarda oraz za Stefana Rok i Huberta Woszek o radość wieczną dla nich.

22.09.2022 Czwartek

08:00   Za zmarłych rodziców Emmę i Alfonsa Gwóźdź, brata, dziadków Gwóźdź, Klimek, teściów Potrykus.

23.09.2022 Piątek – Św. Pio z Pietralciny

17:00   Msza święta szkolna: Z okazji 10. rocznicy urodzin Sebastiana Szłapa z prośbą o dary Ducha Świętego i potrzebne łaski.

24.09.2022 Sobota

12:00   W intencji Marioli i Mariana Ciolek z okazji 25. rocznicy ślubu.

18:00   I. Za zmarłych rodziców Zofię i Jana Blaik, Martę i Alojzego Matysek, cztery siostry, czterech braci, dwie bratowe, szwagra i za zmarłych z rodzin Matysek-Blaik.

II. Przez wstawiennictwo Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Marka Korzeniec z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę dla niego oraz dla rodziców i chrzestnych.

III. Przez wstawiennictwo Aniołów Stróżów w intencji Klary Małek z okazji przyjęcia Chrztu Świętego z prośbą o Bożą opiekę i błogosławieństwo dla niej, rodziców i chrzestnych.

25.09.2022 XXVI Niedziela Zwykła

Odpust w Grabowie ku czci św. Mateusza

08:00   Za zmarłego męża i ojca Manfreda Patoła, teściów Jana i Franciszkę, rodzciów Antoniego i Gertrudę Schmidt, braci Jerzego, Jana, szwagrów Jana, Rudolfa, Franciszka i za zmarłych z pokrewieństwa obu stron.

10:00   Wyjście z procesją z kościoła parafialnego do Grabowa.

10:30   Na placu w Grabowie: Przez wstawiennictwo św. Mateusza w intencji wszystkich mieszkańców Grabowa i naszej parafii z prośbą o głęboką wiarę, Boże błogosławieństwo, bezpieczeństwo i zdrowie.

15:30   Nieszpory niedzielne

16:00   I. Za zmarłych rodziców Pawła i Antonię Blaik, Jana i Elżbietę Fikus, brata Dietra z żoną Marią, zięcia Józefa, szwagra Kazimierza oraz za zmarłych z rodzin Blaik, Fikus, Skrzypczyk.

II. Za zmarłą Irmgardę Rygol w 30 dzień po śmierci.

Chrzest: Laura Glomb