Intencje mszalne od 20 czerwca 2022 r.

20.06.2022 Poniedziałek – Św. Alojzego Gonzagi

18:00   Za zmarłych rodziców Irmgardę i Adolfa Smolarek. Nabożeństwo w ramach oktawy Bożego Ciała.

21.06.2022 Wtorek – Najświętszej Maryi Panny Opolskiej

18:00   Za zmarłych rodziców Jerzego i Emilię Przemus, siostrę Barbarę, męża Piotra Juranek i szwagra Konrada. Nabożeństwo w ramach oktawy Bożego Ciała.

22.06.2022 Środa

18:00   Za zmarłych dziadków Wilhelma i Zofię Karczer oraz za zmarłych z  pokrewieństwa o łaskę zbawienia. Nabożeństwo w ramach oktawy Bożego Ciała.

23.06.2022 Czwartek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

16:00   Z podziękowaniem za otrzymane łaski i światło Ducha Świętego w intencji uczniów ósmej klasy, z prośbą o mądrość w wyborze dalszej drogi życia oraz za ich nauczycieli, rodziców i wychowawców.

18:00   Za zmarłą żonę Stefanię Nieslony w pierwszą rocznicę śmierci. Nabożeństwo w ramach oktawy Bożego Ciała - zakończenie.

24.06.2022 Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

08:00   W intencji nauczycieli, pracowników i wszystkich uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej oraz Przedszkola w Nakle z wdzięcznością Bogu za łaski otrzymane w kończącym się roku szkolnym oraz z prośbą o owocny i bezpieczny czas wakacji.

17:00   Msza święta szkolna: I. Za zmarłych rodziców Ingę i Mikołaja Sobel, brata Antoniego Sobel, teścia Franciszka Wacławczyk, dziadków z obu stron i za wszystkich zmarłych z pokrewieństwa.

II. W intencji ks. Henryka Tukaja z okazji 60. rocznicy przyjęcia święceń kapłańskich z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo - intencja ofiarowana od kuzynki Anny Wacławczyk z dziećmi.

25.06.2022 Sobota – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

18:00   Za zmarłą żonę Helgę Mientus, rodziców Mientus, dwie siostry, brata, teściów z pokrewieństwem o łaskę zbawienia dla nich.

26.06.2022 XIII Niedziela zwykła

08:00   Za zmarłych Helenę i Ryszarda Stach, rodziców Paulinę i Jana Mientus, dwóch braci, teściów i za zmarłych z pokrewieństwa.

10:00   Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o  zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie Doroty i Józefa Wrzeciono i opiekę Bożą dla dzieci i wnuków.

15:30   Nabożeństwo.

16:00   Z okazji 40. rocznicy ślubu Aliny i Jana z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na dalsze lata wspólnego życia dla całej rodziny.