Intencje mszalne od 26 września 2022 r.

26.09.2022 Poniedziałek

07:00    W intencji dusz czyśćcowych - intencja ofiarowana od wspólnoty Czcicieli św.  Judy Tadeusza.

27.09.2022 Wtorek - Św. Wincentego z Paulo

18:00     I. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z prośbą o zdrowie i  błogosławieństwo Boże w rodzinie Gerarda i Hildegardy Adamiec.

II. Za zmarłą Kornelię Jankowski.

28.09.2022 Środa – Św. Wacława

12:00     Ślub rzymski: Anna Miklis i Marek Mientus

18:00     Za zmarłego męża i ojca Oswalda Król o łaskę zbawienia wiecznego.

29.09.2022 Czwartek – Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

08:00    I. Za zmarłego męża Jana Patoła, rodziców Jana i Agnes Salzburg, teściów Patolla, siostrę Marię z mężem, szwagierkę Monikę z synami Andrzejem i Markiem oraz za całe pokrewieństwo Patoła-Salzburg.

II. Za zmarłego Józefa Klimczak w 30. dzień po śmierci - intencja ofiarowana od brata Kazimierza z żoną.

30.09.2022 Piątek – Św. Hieronima

17:00     Msza święta szkolna: I. Za zmarłego męża i ojca Józefa Kruczek, teściów i za wszystkich zmarłych z pokrewieństwa.

II. W intencji ks. Piotra Janoszki z okazji 75. rocznicy urodzin, dziękując Bogu i Matce Najświętszej za powołanie, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą.

01.10.2022 Sobota – Św. Teresy od Dzieciątka Jezus

08:00    W intencji wspólnoty Róż Różańcowych naszej parafii.

17:00     Okazja do spowiedzi.

17:30      Nabożeństwo różańcowe

18:00     Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z prośbą o zdrowie i  błogosławieństwo Boże dla Józefa i Urszuli Klimek z okazji kolejnej rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków.

02.10.2022 XXVII Niedziela Zwykła – Rocznica poświęcenia naszego kościoła - Kiermasz

08:00    W j. polskim: Za zmarłą matkę Gertrudę Bartoszek i teścia Engelberta Ciołek o  łaskę zbawienia wiecznego.

10:00    I. W intencji wszystkich budowniczych naszego kościoła, jego dobrodziejów, za duszpasterzy i siostry zakonne, którzy posługiwali w naszej wspólnocie parafialnej oraz w intencji wszystkich parafian.

II. Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy w  podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla Marii Ciołek z okazji 88. rocznicy urodzin i za zmarłego męża Engelberta.

15:30      Nabożeństwo różańcowe

16:00     Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie Gizeli i Huberta Patoła oraz o potrzebne łaski dla dzieci i wnuków.