Intencje mszalne od 27 marca 2023 r.

27/03/2023 Poniedziałek

07:00     W intencji wspólnoty Czcicieli św. Judy Tadeusza.

28/03/2023 Wtorek

18:00      Za zmarłych rodziców Piotra i Marię Patolla, siostrę Renatę Paculla, teścia Gerarda, za zmarłych dziadków i z pokrewieństwa.

29/03/2023 Środa

18:00      Za zmarłych rodziców Irmgardę i Adolfa Smolarek.

30/03/2023 Czwartek

08:00     Za zmarłą Agnieszkę Kampa - intencja ofiarowana od wspólnoty Róż Różańcowych.

31/03/2023 Piątek

15:00      Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Wystawienie potrwa do wieczornej mszy świętej.

17:00      Za zmarłych rodziców Marię i Floriana Głowskich, Magdalenę i Józefa Kosubek, wujka Georga Bernat, bratową Teresę, szwagra Joachima i Konrada, za Marię Konieczny, ks. Arkadiusza Kucharskiego, zięcia Andrzeja Fikus oraz za zmarłych z rodzin Głowski, Kosubek, Mann i Piontek.

Po mszy świętej nabożeństwo Drogi krzyżowej z wypominkami.

Papieska intencja misyjna na kwiecień 2023 r.:

O większe propagowanie kultury rezygnacji z przemocy, do której prowadzi coraz rzadsze używanie broni, zarówno przez państwa, jak i obywateli.

01/04/2023 Sobota

08:00     W intencji wspólnoty Róż Różańcowych. (po mszy świętej wymiana tajemnic różańcowych)

16:00      Do Bożej Opatrzności i Matki Bożej Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Lidii Wrzeciono z okazji 70. rocznicy urodzin i w intencji Darii Kołodziejczyk z okazji kolejnej rocznicy urodzin.

17:30      Okazja do spowiedzi świętej.

18:00      W intencji naszej wspólnoty parafialnej o dobre duchowe owoce Wielkiego Tygodnia i Triduum Paschalnego, a dla zmarłych o życie wieczne.

02/04/2023 Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

08:00     Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo w rodzinach Radziej – Ploch.

10:00     Liturgia rozpocznie się przed kaplicą przy ul. Kościelnej. Tam odbędzie się poświęcenie palm i przejdziemy procesyjnie do kościoła na Eucharystię.

Intencja mszy świętej: Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Maksymiliana Król oraz mamy Ewy z okazji urodzin.

15:00      Nabożeństwo Gorzkich żali

16:00      Za zmarłego męża i ojca Jana Pietruszka w pierwszą rocznicę śmierci.