Intencje mszalne od 29 marca 2021 r.

UWAGA!

We mszach świętych i nabożeństwach nie może znajdować się w kościele więcej niż 25 osób nie licząc posługujących.

Proszę dać pierwszeństwo ofiarodawcom intencji.

Wielki Poniedziałek                                             29 marca 2021 r.

7:00  ? Za zmarłych rodziców i dziadków Erikę i Józefa Salla, Gertrudę i  Pawła Pisarskich, ojców, brata, szwagra i za zmarłych z rodziny Zadeberny.

Wielki Wtorek                                                       30 marca 2021 r.

18:00 ? Za zmarłych rodziców Marię i Floriana Głowskich, Magdalenę i  Józefa Kosubek, wujka Georga Bernat, zięcia Andrzeja, szwagierkę Teresą, dwóch szwagrów Joachima i Konrada, Marię Konieczny, ks. Kucharskiego i za wszystkich zmarłych z pokrewieństwa Głowski, Kosubek, Mann i Piontek.

Wielka Środa                                                         31 marca 2021 r.

18:00 ? Za zmarłych rodziców Marię i Floriana Głowski w 30. rocznicę śmierci, dziadków Piontek-Głowski, teściów, szwagra Konrada Muc, męża Joachima Glomb i za zmarłych z całego pokrewieństwa.

ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE

Wielki Czwartek                                                   1 kwietnia 2021 r.

18:00 ? Msza Wieczerzy Pańskiej:  W intencji o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, szczególnie z naszej parafii.

Po liturgii do godz. 21:00 adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy.

Wielki Piątek                                                          2 kwietnia 2021 r.

9:00  ? Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ? rozpoczęcie przed kościołem.

15:00 ? Koronka do Bożego Miłosierdzia ? rozpoczęcie nowenny.

18:00 ? Liturgia męki Pańskiej

Po liturgii do godz. 22:00 adoracja Pana Jezusa przy Bożym Grobie

Wielka Sobota                                                        3 kwietnia 2021 r.

6:00  ? 18:00: Adoracja przy Bożym Grobie wg listy.

O godz. 11:00 i 12:00 poświęcenie pokarmów na zewnątrz kościoła. Do kościoła mogą wejść tylko osoby zapisane na adorację!!!

?Poświęcenie pokarmów o godz. 13:00 nie odbędzie się!!!

15:00 ? Koronka do Bożego Miłosierdzia.

20:00 ? Liturgia Wigilii Paschalnej W intencji naszej wspólnoty parafialnej.

ALLELUJA!!!

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

4 kwietnia 2021 r.

6:00  ? Rezurekcja: W intencji naszej wspólnoty parafialnej.

10:00 ? Za zmarłego Henryka Kolberg w 2. rocznicę śmierci.

15:30 ? Nieszpory Wielkanocne.

16:00 ? Za zmarłych rodziców Stefana i Gertrudę Adamiec, Teodora i Marię Lyra oraz za Klarę Lyra, czterech braci Heinricha, Huberta, Maksa i Ewalda, za siostrę Cecylię z Janem, za zmarłą Iwonę Lyra.

Poniedziałek w oktawie Wielkanocy                5 kwietnia 2021 r.

8:00  ? W j. niemieckim: Za zmarłych rodziców Alojzego i Marię Szlapa, Stefana i Marię Fikus, brata Józefa Fikus, za zmarłych dziadków i dusze z całego pokrewieństwa.

10:00 ? Za zmarłych rodziców Marię i Pawła Mann, brata Krzysztofa, teściów Gertrudę i Pawła Klyk oraz za zmarłych z pokrewieństwa.

Roczek: Karolina i Agata Werner.

Wtorek w oktawie Wielkanocy                           6 kwietnia 2021 r.

18:00 ? Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z okazji urodzin Lidii Wrzeciono i Darii Kołodziejczyk z prośbą o Boże błogosławieństwo i  zdrowie.

Środa w oktawie Wielkanocy                               7 kwietnia 20020 r.

18:00 ? Za zmarłych rodziców Albinę i Pawła Zmuda, męża Karola Mateja, brata Karola Zmuda, teściową Gertrudę Mateja, Pawła i Romualda Matysek i  za zmarłych z pokrewieństwa.

Czwartek w oktawie Wielkanocy                         8 kwietnia 2021 r.

8:00  ? Do Bożej Opatrzności w intencji Jana i Doroty Korzeniec z  podziękowaniem za odebrane łaski i o Boże błogosławieństwo dla dzieci i  wnuków.

Piątek w oktawie Wielkanocy                               9 kwietnia 2021 r.

15:00 ? Koronka do Bożego Miłosierdzia.

17:00 ? Za zmarłego Józefa Ponsa w 30. dzień po śmierci oraz za zmarłą żonę Barbarę.

Sobota w oktawie Wielkanocy                              10 kwietnia 2021 r.

12:00 ? Ślub rzymski: Alicja Bartoszek i Maciej Kowalonek

17:00 ? Nauka przedchrzcielna w kościele.

18:00 ? Za zmarłą siostrę Irmgardę z mężem Alojzym Mathea, za zmarłą Annę Koprek o łaskę zbawienia.

II Niedziela Wielkanocy, Niedziela Miłosierdzia  11 kwietnia 2021 r.

8:00  ? Do Bożej Opatrzności o zdrowie i błogosławieństwo dla Rudolfa Lenort z okazji kolejnej rocznicy urodzin.

10:00 ? Za zmarłą Matkę Edytę Śwituła w dziesiąta rocznicę śmierci, ojca Jana Kiewra w drugą rocznicę śmierci, za Łucję i Gerarda Filla, dziadków z obu stron oraz za zmarłych z pokrewieństwa Wodniok, Śwituła, Kiewra oraz Kościuk o łaskę zbawienia wiecznego.

Po mszy chrzest: Szymon Gałan

15:30 ? Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

16:00 ? Za zmarłego męża Oswalda Barucki w kolejną rocznicę śmierci, siostrę Stefanię Benek z mężem Bernardem, szwagra Reinholda Rygol, rodziców Józefa i Gabrielę Glomb oraz za dziadków Melich.

Roczek: Tomasz Błyszcz