Intencje mszalne od 3 października 2022 r.

Od poniedziałku do soboty nabożeństwo różańcowe odbywa się o godz. 17:30

03.10.2022 Poniedziałek

18:00    Do Opatrzności Bożej w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o  błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Sylwii i Jana Lis i o dary Ducha Świętego dla synów.

04.10.2022 Wtorek - Św. Franciszka z  Asyżu

18:00     Za zmarłych rodziców Antoniego i Marię Polaczek, teściów Wilhelma i Gertrudę Pietruszka, męża Jana Pietruszkę, kuzyna Jerzego Joniec, babcię Zdzisławę Piech i za dusze w czyśćcu cierpiące.

05.10.2022 Środa - Św. Faustyny Kowalskiej

18:00     I. Przez wstawiennictwo Matki Boskiej Fatimskiej z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie Marii i Huberta Zawierucha, dla dzieci oraz o dary Ducha Świętego dla wnuków.

II. Za zmarłego Pawła Rygol w 30. dzień po śmierci.

06.10.2022 Czwartek

08:00    W intencji o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, szczególnie z  naszej wspólnoty parafialnej.

17:00     Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi. Od godz. 17:30 różaniec.

18:00     I. Za zmarłą Irmgardę Rygol - intencja ofiarowana od wspólnoty Róż Różańcowych.

II. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo w intencji Grażyny i Andrzeja Sowa z okazji 15. rocznicy ślubu i 40. rocznicy urodzin Andrzeja oraz o dary Ducha Świętego dla dzieci.

07.10.2022 Piątek - Najśw. Maryi Panny Różańcowej

07:00    W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

16:15       Okazja do spowiedzi.

17:00     Msza święta szkolna: Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże w  intencji Józefa i Rity Mientus i dla dzieci oraz o dary Ducha Świętego dla wnuków.

08.10.2022 Sobota

13:00     Ślub rzymski: Wiktoria Mandola i Łukasz Wieszołek

17:00     Okazja do spowiedzi.

18:00     Za zmarłych rodziców Alojzego i Irmgardę Mathea, dziadków Mathea i  Karwat o radość nieba dla nich.

09.10.2022 XXVIII Niedziela Zwykła

08:00    Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Oswalda Barucki, dziadków Gabrielę i Józefa Glomb, ciocię Stefanię z  mężem oraz za wszystkie dusze z pokrewieństwa.

10:00    Za zmarłych rodziców Bronisławę i Pawła Jaksy, Łucję i Herberta Golsz i za zmarłych z pokrewieństwa obu stron o łaskę zbawienia wiecznego.

15:30      Nabożeństwo różańcowe

16:00     Za zmarłego męża, ojca i  dziadka Ryszarda Regulskiego w 17. rocznicę śmierci, za zmarłych rodziców Czesławę i Franciszka, rodzeństwo, brata Władysława z żoną Anną, siostry Stanisławę i Leontynę, szwagrów Mieczysława, Ireneusza, Andrzeja, Leona i  Jana, za teściów i dziadków Pelagię i  Henryka Mendalka oraz za zięcia Jana Labisza i za wszystkich spokrewnionych o wieczne zbawienie.