Intencje mszalne od 30 maja 2022 r.

30.05.2022 Poniedziałek

18:00   W intencji Kevina Warwas z okazji kolejne rocznicy urodzin z prośbą o  pomyślne zdanie egzaminów oraz o zdrowie w rodzinie.

31.05.2022 Wtorek – Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

18:00   Za zmarłych Piotra i Annę Adamiec oraz Piotra i Annę Kiełbasa oraz za zmarłych z tych domów.

Papieska intencja ewangelizacyjna na czerwiec:

Aby dzięki konkretnym gestom, rodziny chrześcijańskie na całym świecie przeżywały bezinteresowność miłości oraz świętość w codziennym życiu.

01.06.2022 Środa – Św. Justyna – Dzień dziecka

18:00   Za zmarłych Piotra i Annę Adamiec, rodziców Adamiec, Wocław i  rodzeństwo.

02.06.2022 Czwartek

08:00   W intencji o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, szczególnie z naszej wspólnoty parafialnej.

17:00   Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczęta litanią do NSPJ.

18:00   Za zmarłych rodziców Paulinę i Alfreda Tkocz, teściów Marię i Józefa Piontek, szwagrów, szwagierki, ciotkę Urszulę oraz za zmarłych z pokrewieństwa Tkocz, Piontek.

03.06.2022 Piątek – Św. Karola Lwangi i towarzyszy

07:00   W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

16:00   Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych.

17:00   Msza święta szkolna: I. Za zmarłego ojca Pawła Blaik.

II. W intencji Szymona Mientus z okazji kolejnej rocznicy urodzin z  podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża.

04.06.2022 Sobota

08:00   W intencji wspólnoty Róż Różańcowych naszej parafii.

Po mszy zmiana tajemnic różańcowych, następnie od godz. 9:00 obchód chorych.

13:00   Przez wstawiennictwo Matki Boskiej Fatimskiej w intencji o zdrowie Heleny Nawrat w kolejną rocznicę urodzin oraz o zdrowie w rodzinie.

17:30   Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

18:00   Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za zdrowie i z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże z okazji 15. rocznicy ślubu Renaty i Tomasza Stein oraz o dary Ducha Świętego dla dzieci.

05.06.2022 Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

08:00   W języku niemieckim: W intencji wszystkich mniejszości narodowych i  etnicznych.

10:30   UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ: Przez wstawiennictwo św. Piotra i Pawła w intencji dzieci uczestniczących po raz pierwszy w pełni w  Najświętszym Sakramencie Eucharystii z prośbą o dar wiary dla nich i ich rodzin.

15:30   Nieszpory niedzielne.

16:00   Za zmarłego męża Wernera Lis, rodziców Pawła i Martę, brata Waltra, teściów Piotra i Łucję z córkę Edeltraudą i za zmarłych z pokrewieństwa.