Intencje mszalne od 4 kwietnia 2022 r.

04.04.2022 Poniedziałek

07:00         W intencji dusz czyśćcowych – intencja ofiarowana przez czcicieli św.  Judy Tadeusza.

05.04.2022 Wtorek

18:00         O Boże błogosławieństwo i dary Ducha świętego w rodzinie Doroty i  Marcina Szłapa oraz za zmarłych z pokrewieństwa.

06.04.2022 Środa

18:00         Za zmarłego męża i ojca Karola Zmuda, rodziców Pawła i Albinę, Maksa i Annę Sklorz, czterech szwagrów, szwagierkę Łucję, siostrę Stefanię z synem Piotrem i córką Barbarą oraz Romualda Matysek.

07.04.2022 Czwartek

08:00         W intencji o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, szczególnie z  naszej wspólnoty parafialnej.

18:00         I. Za zmarłego męża i ojca Gerharda Bartoszek, rodziców z obu stron, trzy siostry Marię, Helenę i Dorotę, dwóch braci Ernesta i Gerharda, pięciu szwagrów, szwagierki Marię i Adelę i za dusze z pokrewieństwa.

II. Z okazji kolejnej rocznicy urodzin w intencji Łucji i Andrzeja Noparlik z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo. Po mszy adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30.

08.04.2022 Piątek

15:00         Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Adoracja potrwa do mszy świętej szkolnej.

17:00         Msza święta szkolna: Przez wstawiennictwo św. Luigiego Scrosoppi w  intencji Pawła Lake z okazji 18. rocznicy urodzin z prośbą o zdrowie i dary Ducha Świętego.

Po mszy świętej nabożeństwo Drogi krzyżowej z wypominkami.

09.04.2022 Sobota

09:00         Obchód chorych.

17:00         Okazja do spowiedzi

18:00         Za zmarłych rodziców Annę i Herberta Słaboń, brata Huberta, teścia, dziadków z obu stron i za zmarłych z pokrewieństwa.

19:00         Koncert pasyjny w wykonaniu chóru Canticum Novum ze Strzelec Oposlkich.

10.04.2022 Niedziela Palmowa

08:00         Ku czci św. Benedykta, św. Rity i Matki Bożej z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, pomoc i nieustanną opiekę dla rodzin - Słaboń, Glensk, Soworka.

10:00         Liturgia rozpocznie się poświęceniem palm pod kaplicą na ul. Kościelnej, następnie przejdziemy procesją do kościoła. Msza Święta: W intencji rocznego dziecka Alicji Szłapa o Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża.

15:15         Nabożeństwo Gorzkich żali

16:00         Za zmarłego brata Helmuta Stachnowskiego z żoną, rodziców Zofię i Jana Stachnowski, Klarę i Ignacego Pola, za zmarłych dziadków.