Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Intencje mszalne od 5 września 2022 r.

05.09.2022 Poniedziałek

07:00   Za zmarłych rodziców Jana i Zofię Stachnowskich, brata Helmuta z żoną, rodziców Halupczok, braci Józefa, Alojzego, bratowe Jadwigę, Birgit i Małgorzatę, za ciotki Rozalię, Gertrudę i Agnes z mężami, ks. Andrzeja Golę i ks. Arkadiusza Kucharskiego.


06.09.2022 Wtorek

18:00   Za zmarłego męża i ojca Piotra Juranek, siostrę Barbarę, teściów Józefa i Albinę, rodziców i szwagra Konrada.


07.09.2022 Środa

18:00   Za zmarłych rodziców Reginę i Johanna Schlappa, Ingeborgę i Eugeniusza Maurer, wujka Jerzego i za zmarłych z pokrewieństwa obu stron.


08.09.2022 Czwartek – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

08:00   Do Bożej Opatrzności w intencji Jana i Doroty Korzeniec z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla nich, dla dzieci i wnuków.


09.09.2022 Piątek

17:00   Msza święta szkolna: Za zmarłą żonę Adelheid Mika w kolejną rocznicę śmierci i za zmarłą córkę Annę Mika o łaskę zbawienia wiecznego.


10.09.2022 Sobota

11:00   Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Andrzeja Bartoszek z okazji 50. rocznicy urodzin.

13:00   Msza dziękczynna do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski w intencji Marioli i Huberta Sklorz z okazji 25. rocznicy ślubu z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w rodzinie.

14:45   Rozpoczęcie procesji z gospodarstwa Państwa Jaksy do kaplicy na ul. Kościelnej, a następnie do kościoła.

15:00   Nabożeństwo dożynkowe

16:00   W intencji Urszuli i Jana Bawoł z okazji 45 rocznicy małżeństwa oraz kolejnych urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo dla jubilatów oraz w rodzinach Bawoł, Blania i Raducki.

18:00   O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Doroty i Józefa Wrzeciono z okazji 46. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa oraz o światło Ducha Świętego dla dzieci i wnuków.


11.09.2022 XXIV Niedziela Zwykła – Dożynki parafialne

08:00   Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Boskiej Fatimskiej z  podziękowaniem za zdrowie i z prośbą o dalsze z okazji 15. rocznicy ślubu Justyny i Rafała Sygulka oraz o dary Ducha świętego dla dzieci, a także za zmarłego ojca Horsta i brata Bernarda.

10:30   Msza dożynkowa: Przez wstawiennictwo św. Izydora i św. Urbana z podziękowaniem Dobremu Bogu za tegoroczne plony ziemi, za pogodę i uchronienie od nieszczęść z prośbą o  Boże błogosławieństwo dla rolników i działkowiczów.

15:30   Nieszpory niedzielne

16:00   Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę i błogosławieństwo Boże w intencji Anny Zajdel z okazji kolejnej rocznicy urodzin oraz za zmarłego męża Jerzego, córkę Barbarę i syna Andrzeja.