Intencje mszalne od 6 czerwca 2022 r.

06.06.2022 Poniedziałek – Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła

07:00   Za zmarłego męża Rafała Pudełko, rodziców Gertrudę i Pawła Kopka, teściów Cecylię i Alberta Pudełko, brata Józefa, szwagra Rajmunda i kuzynkę Kornelię.

18:00   Msza święta dziękczynna od Dzieci Pierwszokomunijnych w intencji ich rodziców, katechetów i wychowawców oraz księdza proboszcza z prośbą o potrzebne dla nich łaski, zdrowie i silną wiarę, która będzie dla innych przykładem.

07.06.2022 Wtorek

18:00   Za zmarłych rodziców Barbarę i Józefa Ponsa, teścia Józefa, za zmarłych z  pokrewieństwa i o błogosławieństwo dla rodzin Niedziela-Kwosek.

08.06.2022 Środa – Św. Jadwigi, Królowej

18:00   I. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o  zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie Andrzeja i Patrycji Szłapa.

II. Przez wstawiennictwo Anioła Stróża w intencji Julii Jaszkowic z okazji drugiej rocznicy urodzin oraz w intencji Klaudii Jaszkowic z okazji 35. rocznicy urodzin z  prośbą o dary Ducha Świętego dla dzieci, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

09.06.2022 Czwartek - Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

18:00   Za zmarłego księdza Konrada Czieschlika w kolejną rocznicę śmierci oraz za zmarłych księży i siostry zakonne, którzy posługiwali w naszej parafii.

10.06.2022 Piątek

17:00   Msza święta szkolna: Za zmarłych teściów Jana i Franciszkę Patoła, męża i  ojca Manfreda Patoła, rodziców Antoniego i Gertrudę Schmidt, braci Jerzego, Jana, szwagrów Jana, Rudolfa, Franciszka i za zmarłych z pokrewieństwa.

11.06.2022 Sobota – Św. Barnaby

11:00   Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z prośbą o zdrowie i  błogosławieństwo Boże z okazji 50. rocznicy urodzin i 30 rocznicy ślubu Kariny i  Richarda Kosubek oraz do Ducha Świętego o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla córek.

13:00   Ślub rzymski: Izabela Orzech i Damian Toma.

17:30   Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

18:00   Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o  dalsza opiekę, zdrowie i błogosławieństwo w rodzinach Miklis, Król, Mientus i  Matauszek i o dary Ducha Świętego dla wnuków.

12.06.2022 Niedziela Trójcy Przenajświętszej

08:00   Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z  podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinach Mikula, Klysek, Drzmota.

10:00   Za zmarłą żonę Małgorzatę Wiktor, rodziców Małgorzatę i Wincentego, teścia Herberta i szwagierkę Helenę.

15:30   Nabożeństwo.

16:00   Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z  podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o błogosławieństwo i zdrowie w  rodzinie Aleksandry i Dariusza Wotka.

Na zdjęciu mozaika Zesłania Ducha Świętego z bazyliki św. Marka w Wenecji.