Intencje mszalne od 6 września 2021 r.

06.09.2021 Poniedziałek

07:00         W intencji czcicieli św. Judy Tadeusza.

12:00         Ślub rzymski: Nina Matuszek i Thomas Rygol

07.09.2021 Wtorek

11:00         Ślub rzymski: Monika Cichon i Patryk Gawlik

18:00         I. Za zmarłą Łucję Mateja w 30. dzień po śmierci.

II. Za zmarłego Franciszka Mehlich w 30. dzień po śmierci.

08.09.2021 Środa – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

18:00         Za zmarłych rodziców Antoniego i Marię Polaczek i za zmarłych dziadków z obu stron.

09.09.2021 Czwartek

08:00         Do Bożej Opatrzności w intencji Jana i Doroty Korzeniec z  podziękowaniem za odebrane łaski i o Boże błogosławieństwo dla dzieci i  wnuków.

10.09.2021 Piątek

08:30         W intencji pielgrzymów udających się na Górę Świętej Anny.

17:00         Msza św. szkolna: Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z  podziękowaniem za zdrowie i z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże w okazji kolejnej rocznicy ślubu Doroty i Józefa Wrzeciono oraz o dary Ducha Świętego dla dzieci i wnuków.

II. Za zmarłą Różę Patoła w 30. dzień po śmierci.

11.09.2021 Sobota

16:00         Chrzest święty: Julia Morawiec

18:00         I. Za zmarłego męża Alojzego Gondro, rodziców Annę i Maksymiliana Woźnica, teściów Franciszka i Tomasza, siostrę Różę, brata Józefa, szwagrów, szwagierki i za zmarłych z pokrewieństwa z obu stron oraz o błogosławieństwo dla rodzin.

II. Za zmarłych Urszulę i Ryszarda Mientus, dziadków z obu stron, Martę Szulc, za zmarłych teściów, szwagierkę i szwagra.

12.09.2021 XXIV Niedziela zwykła – DOŻYNKI

08:00         Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z  podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę i błogosławieństwo Boże w intencji Anny Zajdel z okazji kolejnej rocznicy urodzin oraz za zmarłego męża Jerzego i córkę Barbarę.

10:30         I. Przez wstawiennictwo św. Izydora i św. Urbana z podziękowaniem Dobremu Bogu za tegoroczne plony ziemi, za pogodę i uchronienie od nieszczęść z  prośbą o Boże błogosławieństwo dla rolników i działkowiczów.

II. Przez wstawiennictwo Matki Boskiej Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski z okazji 10. rocznicy ślubu Moniki i Mateusza Kipka z prośbą o dalsze błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla dzieci.

15:30         Nieszpory niedzielne.

16:00         W intencji dzieci, które rok temu przyjęły po raz pierwszy Komunię świętą, by Dobry Bóg im błogosławił, obdarzał je łaskami i darami Ducha Świętego.