Intencje mszalne od 7 listopada 2022 r.

07.11.2022 Poniedziałek

17:30      Różaniec za zmarłych.

18:00     Za zmarłą matkę Cecylię Pyka, siostrę Gundelindę, dziadków Marię i Tomasza Mosz, teściów Erykę i Ernesta Woźnica, a także w intencji córki Magdaleny z okazji urodzin.

08.11.2022 Wtorek

18:00     Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za dotychczasową opiekę z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo w intencji Marii i Alojzego Piontek.

Po mszy: Procesja na cmentarz (pójdziemy chodnikiem) w czasie której będziemy się modlili różańcem, a na cmentarzu odmówimy stację za zmarłych. Zachęcamy by zabrać ze sobą znicz.

09.11.2022 Środa – Święto poświęcenia
bazyliki na Lateranie

18:00     I. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Judy Tadeusza z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie w dniu urodzin Elżbiety Obrusznik.

II. Za zmarłą Danutę Damaszek w drugą rocznicę śmierci - intencja ofiarowana od rodzin Blaik-Sklorz.

10.11.2022 Czwartek –

Św. Leona Wielkiego

08:00    W intencji wspólnoty Czcicieli św. Judy Tadeusza.

11.11.2022 Piątek – Św. Marcina z Tours

17:00     Msza święta szkolna: I. Za zmarłych rodziców Reginę i Johanna Schlappa, Ingeborgę i Eugeniusza Maurer, wujka Jerzego i za zmarłych z pokrewieństwa obu stron.

II. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie dla Daniela Krancioch z okazji kolejnej rocznicy urodzin.

Po mszy świętej procesja ku czci św. Marcina i spotkanie na placu przed Domem Spotkań.

12.11.2022 Sobota – Św. Jozafata

17:00     Nauka przedchrzcielna

18:00     I. W intencji Jana Klyk z okazji kolejnej rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego.

II. Za zmarłego ojca Marcina Kotula w 2. rocznicę śmierci, matkę Teresę oraz za zmarłych z pokrewieństwa.

III. Przez wstawiennictwo Anioła Stróża w intencji Aleksandra Triebler z okazji przyjęcia Sakramentu Chrztu św. oraz za jego rodziców i chrzestnych.

13.11.2022 XXXIII Niedziela Zwykła

08:00    Za zmarłych rodziców Irmgardę i Adolfa Smolarek oraz za dziadków z obu stron.

10:00    I. Za zmarłego męża Heinza Woschek, rodziców obu stron i dziadków z prośba o wieczne zbawienie.

II. Przez wstawiennictwo Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Kaliny Kasprzyk i o błogosławieństwo Boże w rodzinach Patoła i Kasprzyk.

15:30      Nieszpory niedzielne

16:00     Za zmarłego kolegę Waldemara Zdzuj - intencja ofiarowana od rodzin Waldyra i Lukas.

19:00     Różaniec fatimski