Intencje mszalne od 9 maja 2022 r.

09.05.2022 Poniedziałek – Św. Stanisława, patrona Polski

18:00         Za zmarłych Agnieszkę i Henryka Bischoff i pokrewieństwo z prośbą o łaskę zbawienia.

10.05.2022 Wtorek

18:00         Za zmarłego męża i ojca Jerzego Kowalczyk, ojca Huberta Wespa, teściów Jana i Marię Kowalczyk oraz za wszystkich zmarłych z rodzin Kowalczyk, Wespa, Gordzielik.

11.05.2022 Środa

18:00         I. Przez wstawiennictwo św. Rodziny i Matki Bożej Fatimskiej z okazji kolejnej rocznicy ślubu Stefanii i Winfrieda Zajdel oraz za zmarłych rodziców Herberta i Edytę Zajdel i zmarłego ojca Jana.

II. Za zmarłą matkę Hildegardę Obrusznik w 10. rocznicę śmierci i ojca Ernesta, za siostrę Kornelię, brata Waldemara, teścia Horsta Sklarek, szwagra Bernarda Sklarek oraz za wujków Gintra, Wiesława i za zmarłych dziadków z obu stron.

12.05.2022 Czwartek

18:00         Za zmarłego męża i ojca Jana Gawlik, rodziców Skrzypczyk, teściów Gawlik, siostrę z mężem i za zmarłych z całego pokrewieństwa.

13.05.2022 Piątek – Najświętszej Maryi Panny z Fatimy

17:00         Msza święta szkolna: Za zmarłych rodziców i dziadków Erikę i Józefa Sala, Gertrudę i Pawła Pisarskich, ojców, braci, szwagra i za zmarłych z  pokrewieństwa.

20:00         Nabożeństwo fatimskie w intencji matek.

14.05.2022 Sobota – Św. Macieja

15:30         Wyjazd rowerami spod plebanii na nabożeństwo majowe przy kaplicy w Utracie.

18:00         Za zmarłego męża Herberta Patoła, córki Małgorzatę i Helenę, matkę Annę Woźnica, zaginionego ojca Jana, trzech braci, teściów, szwagrów, szwagierki, bratowe i za zmarłych z całego pokrewieństwa.

15.05.2022 V Niedziela Wielkanocna

08:00         W języku niemieckim: Za zmarłego ojca Jana Chmiel, matkę Gertrudę, dziadków Magdalenę i Jacentego Chmiel, Aleksandra i Franciszkę Skrzypczyk i  za dusze z całego pokrewieństwa.

10:00         Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o  zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Krystyny i Joachima Cichoń z  okazji 40. rocznicy ślubu.

15:30         Nabożeństwo majowe.

16:00         Za zmarłego męża Gintra Piecha, córkę Urszulę Szwach, rodziców Franciszkę i Bernarda Kotyś, teściów oraz za zmarłą siostrę Hildegardę z dwoma mężami.