Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Ogłoszenia 13 czerwca 2021 r.

1.      Od dziś w kościele może być zajętych 50% miejsc. Do limitu osób nie są wliczani ci, którzy zostali zaszczepieni. W związku z tym zostaje całkowicie odwołana dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej mszy świętej.

2.      Dziś przed kościołem zbiórka na cele remontowe.

3.      Zapraszamy uczestników pielgrzymki do Fatimy, którzy nie dokonali jeszcze wpłaty, na spotkanie, które odbędzie się w środę 16 czerwca o godz. 19:15 w Domu spotkań. Proszę przynieść ze sobą ostatnią część wpłaty.

4.      Za tydzień w niedzielę gościć będziemy w parafii tegorocznego neoprezbitera, ks. Daniela Chudalę. Wygłosi on do nas słowo, a po mszach będzie udzielał błogosławieństwa prymicyjnego.

5.      W czerwcu od poniedziałku do piątku po mszy świętej, w sobotę o godz. 17:30, a w niedzielę o godz. 15:30, zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

6.      Dziękujemy parafianom, którzy zaangażowali się w prace przy montażu ogrodzenia na cmentarzu. W najbliższy piątek zostanie przywieziona dalsza część ogrodzenia, a w sobotę od godz. 8:00 rozpoczną się prace przy jego montażu. Stąd ponownie prosimy wszystkich ochotników o pomoc.

7.      Składamy Bóg zapłać dzieciom pierwszokomunijnym, które ufundowały dla naszej parafii nową kapę, a na rzecz misji złożyły 1300 zł.

8.      Młodzież pracującą i studiującą zapraszamy na wakacyjny wyjazd w  Alpy, do miejscowości Niederthai, w terminie od 26 do 31 sierpnia. Wszystkich zainteresowanych proszę o jak najszybszy kontakt z proboszczem.

9.      Wielki apel do osób przyjeżdżających do kościoła na rowerach, by nie opierały rowerów o mur kościelny i nie stawiały ich wokół kościoła.

10.Zachęcamy do lektury Gościa niedzielnego. W nim historia kobiety, której papież ucałował numer obozowy, oraz o kulcie św. Antoniego.  

11.Bóg zapłać wszystkim, którzy zadbali o porządek w naszej świątyni i  obejściu. O  posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców ul.  Kani nry 1-10.Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła

ul. Raszowska 3, Nakło, 46-050 Tarnów Opolski

Kancelaria parafialna czynna: wtorek: 16:00 – 17:20 i czwartek: 8:45-10:00

tel.: 77 5466422 / e-mail: kancelaria@parafianaklo.pl

nr konta: 87 8884 1027 2003 0019 0150 0001

Jeżeli chcesz odliczyć darowiznę od podatku, dopisz w tytule przelewu: Na cele kultu religijnego