Ogłoszenia 13 grudnia 2020 r.

1. Dziś przed kościołem zbiórka na cele remontowe.
  2. Dziś o godz. 19:00 nabożeństwo fatimskie.
  3. W zakrystii po mszach można nabyć opłatki i małe, czerwone świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom ?Caritas?.
  4. Przypominamy zasady uczestnictwa w tegorocznych roratach:
  • poniedziałek: maluszki przed 1 klasą szkoły podstawowej;
  • wtorek: klasa 1 i 2;
  • środa: klasa 3 i 4;
  • czwartek: klasa 6;
  • piątek: klasa 7 i 8.

W środę o godz. 20:00 Roraty 16+ dla młodzieży. Jeszcze raz bardzo zachęcamy do uczestnictwa.

W sobotę rano będą roraty dla dorosłych, proszę przynosić ze sobą świece.

Od poniedziałku do piątku o godz. 18:15 zapraszamy wszystkie dzieci do udziału Studiu roratnim transmitowanym pod tym samym linkiem, co msza św.

1. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek po Studiu Roratnim (ok. 18:40) i w czwartek od  godz. 8:30 do 10:00.
  2. Nasz bp Andrzej Czaja zachęca księży do tego, by dali możliwość wcześniejszej spowiedzi ? ale nic bez Was, Droga Wspólnoto. Stąd zachęcam Was, by już w tym tygodniu przystąpić do spowiedzi przedświątecznej. Będzie ku temu wiele okazji w czasie adoracji oraz ? jak zawsze ? na pół godziny przed mszami świętymi.
  3. Tegoroczne odwiedziny kolędowe zostały odwołane. Po świętach będą sprawowane msze święte w intencji mieszkańców poszczególnych ulic. Pierwsze z nich będziemy odprawiali 29 i 30 grudnia br. w godzinach 16:00 i 18:00.
  4. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, a w nim o kulcie św. Łucji oraz rekolekcje adwentowe.
  5. Dziękujemy osobom, które zatroszczyły się o naszą świątynię w minionym tygodniu. W tym tygodniu nie będziemy sprzątać kościoła, ale mieszkańców ul J.  Kani 1-20 prosimy o zarezerwowanie sobie czasu na wtorek 22 grudnia, po roratach. Wtedy kościół będzie gruntownie sprzątany przed świętami. Jeszcze o tym przypomnimy.

* Na zdjęciu grupa Dzieci Marii w dniu przyjęcia nowych kandydatek.

Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła

ul. Raszowska 3, Nakło