Ogłoszenia 15 listopada 2020 r.

1. Dziś o godz. 15:30 nieszpory.
  2. Przed kościołem dzisiaj zbiórka na cele remontowe z małą niespodzianką.
  3. Zgodnie z propozycją naszego biskupa będzie więcej okazji do adoracji Najświętszego Sakramentu.
  4. Zakończyły się prace zabezpieczające dzwonnicę przed gołębiami. Została zainstalowana na zewnątrz siatka, którą wykonał p. Piotr Mientus. Zaś firma p. Rolanda Zawieruchy zdemontowała i oczyściła drewnianą żaluzję, którą przerobiono tak, by można ją było otwierać, zamontowała siatki i wysprzątała wieżę na poziomie dzwonów i mechanizmu zegarowego. Składamy wielkie ?Bóg zapłać? p. Piotrowi Mientusowi oraz p. Rolandowi Zawierusze i jego firmie dekarskiej za wykonane prace. Na stronie internetowej jest zamieszczonych kilka fotek z wykonanych prac. Także na plebanii zakończyła się wymiana instalacji CO (oprócz kotła) oraz instalacji wodnej. Odinstalowane zostały także bojlery ogrzewające wodę, które zastąpił jeden bojler ogrzewany także z instalacji CO - wcześniej nie było takiej możliwości. Remont przełożył się na spore oszczędności w opale, podobnie powinno być z prądem. Prace wykonane na plebanii jak i prace na wieży (dzięki hojności wykonawców) pokryte zostały z bieżących oszczędności naszej wspólnoty.
  5. Ks. Piotr Wojtala przekazuje podziękowania za ofiary złożone na misje zarówno w kościele jak i za pośrednictwem konta.
  6. Jesteśmy wdzięczni fundacji Opolsar, która co tydzień wykonuje dekontaminację naszego kościoła. Zachęcamy do zapoznania się z działalnością fundacji na stronie www.opolsar.pl.
  7. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i czwartek po mszy świętej.
  8. Pod chórem można nabyć Gościa Niedzielnego, w którym o języku protestów i inne ciekawe tematy. Są też do nabycia kalendarze seminaryjne.
  9. Dziękujemy osobom, które zatroszczyły się o naszą świątynię w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła prosimy parafian z ul. Dzierżonia 31- 43.
  10. Nie wiem, czy macie tego świadomość, że za tydzień kończymy już (!) rok liturgiczny, co oznacza, że za dwa tygodnie ROZPOCZYNAMY ADWENT!!!

ul. Raszowska 3, Nakło

46-050 Tarnów Opolski