Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Ogłoszenia 18 lipca 2021 r.

 1. Dziś nie ma nabożeństwa.
 2. Na pomoc misjonarzom zebraliśmy 2114 PLN. Bóg zapłać.
 3. W najbliższym tygodniu kancelaria będzie nieczynna.
 4. Dziękujemy parafianom, którzy zaangażowali się w prace na cmentarzu i  zapraszamy do współpracy w kolejną sobotę od godz. 8:00. Dziękujemy też firmie MP za prace wykonane w kaplicy cmentarnej.
 5. W poniedziałek 26 lipca zapraszamy mężczyzn i młodzieńców na rowerową pielgrzymkę do sanktuarium św. Anny w Oleśnie. Wyjazd o godz. 14:00 spod kościoła. Na miejscu nawiedzenie sanktuarium, udział we mszy świętej o godz. 18:00 i  powrót. Zapisy na nasz parafialny e-mail lub w zakrystii.
 6. Zachęcamy do lektury Gościa niedzielnego.
 7. Bóg zapłać wszystkim, którzy zadbali o porządek w naszej świątyni i  obejściu. O  posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Krótkiej i  Floriana, a w kolejnym tygodniu mieszkańców ul. Ficha i Raszowskiej.

 8. Biskup Opolski za Wojewodą Opolskim apeluje o przyjmowanie szczepień. Oto treść odezwy:


Apel Wojewody Opolskiego


Szanowni Państwo, Mieszkańcy Województwa Opolskiego,

apeluję do wszystkich mieszkańców województwa opolskiego o udział w szczepieniach przeciwko C0VID-19. Zagrożenie czwartą falą pandemii jest realne. Najlepszą formą zabezpieczenia siebie i swojej rodziny jest szczepienie. Jak wskazują przypadki w krajach, do których dotarła już czwarta fala COVID-19, przebieg choroby u zaszczepionych jest łagodny, a przypadki śmiertelne występują niemal wyłącznie u osób niezaszczepionych.

Dlatego zwracam się z wielka prośbą, o jak najszybsze przyjęcie szczepionki przeciwko COVID-19.


Wojewoda Opolski

Sławomir Kłosowski
 1. Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła

  ul. Raszowska 3, Nakło, 46-050 Tarnów Opolski

  Kancelaria parafialna czynna: wtorek: 16:00 – 17:20 i czwartek: 8:45-10:00

  tel.: 77 5466422 / e-mail: kancelaria@parafianaklo.pl

  nr konta: 87 8884 1027 2003 0019 0150 0001

  Jeżeli chcesz odliczyć darowiznę od podatku, dopisz w tytule przelewu: Na cele kultu religijnego