Ogłoszenia 18 października 2020 r.

1. Dziś kolekta na wsparcie misji, a przed kościołem zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Nie będzie w tym miesiącu zbiórki na cele remontowe.
  2. Zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe o godz. 15:30 w intencji misji.
  3. Od poniedziałku dopuszczalna ilość wiernych w kościele to jedna osoba na cztery metry kwadratowe. W związku z tym w naszym kościele zostaną wyznaczone miejsca gdzie można siadać. W przypadku braku wolnych miejsc nie można będzie pozostać w kościele. Nasza świątynia ma powierzchnię 512 metrów kwadratowych. Ilość miejsc wyznaczonych na kościele będzie wynosiła 120 + 8 miejsc dla służby liturgicznej i księdza. W przypadku przeniesienia do strefy czerwonej ilość miejsc zostanie zmniejszona do 73.
  4. Spotkania dla bierzmowańców będą odbywały się online, szczegóły zostaną podane w przyszłym tygodniu.
  5. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i w czwartek po mszy świętej. W miarę możliwości proszę sprawy intencji załatwiać telefonicznie, a do kancelarii przychodzić gdy sprawa tego wymaga.
  6. DFK Nakło zaprasza na Koncert pieśni religijnych, który odbędzie się w przyszłą niedziele w naszym kościele o godz. 17:15. Występujący: Iwona Preusner ? organy i śpiew, Magdalena Preusner, Julia Chrobok, Zuzanna Herud ? śpiew, Paulina Rasch ? moderacja.
  7. Do przyszłorocznego odnowienia Misji Świętych będziemy praktykowali co tydzień adorację Najświętszego Sakramentu. Będzie ona w różnych porach, czasem wcześniej, a czasem później, by mogli w niej uczestniczyć wszyscy, także osoby pracujące.
  8. Dziękujemy osobom, które zatroszczyły się o naszą świątynię w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców ul. Lompy i Klimasa.

ul. Raszowska 3, Nakło

46-050 Tarnów Opolski