Ogłoszenia 25 października 2020 r.

Ogłoszenia

1. Od soboty 24 października br. dopuszczalna ilość wiernych w kościele to jedna osoba na siedem metrów kwadratowych. W związku z tym w naszym kościele zostaną wyznaczone miejsca gdzie można siadać. W przypadku braku wolnych miejsc nie można będzie pozostać w kościele, ale będzie można stać na placu kościelnym zachowując dystans 1,5 m. Nasza świątynia ma powierzchnię 512 metrów kwadratowych. Ilość miejsc wyznaczonych na kościele będzie wynosiła 73 ze służbą liturgiczną łącznie.
  2. Dzisiejszy Koncert pieśni religijnych został odwołany.
  3. Zapraszamy dziś na ostatnie nabożeństwa różańcowe.
  4. Z tyłu kościoła można sobie pobrać druczki na wypominki, które od poniedziałku będzie można składać w kościele.
  5. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i w czwartek po mszy świętej. W miarę możliwości proszę sprawy intencji załatwiać telefonicznie, a do kancelarii przychodzić gdy sprawa tego wymaga.
  6. UWAGA! Aktualny numer telefoniczny na parafię to ten podawany w gazetce. Stary numer wkrótce wygaśnie.
  7. W ciągu tygodnia okazja do spowiedzi świętej będzie pół godziny przed każdą mszą świętą i każdym nabożeństwem różańcowym, a poza tym w piątek i sobotę będzie dodatkowa okazja do przystąpienia do Sakramentu Pokuty i Pojednania. Proszę pamiętać, by w kolejce do konfesjonału zachować dystans.
  8. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Szczegóły dotyczące nabożeństwa zostaną podane, gdy rząd przedstawi swoje stanowisko.
  9. Co do przebiegu wspomnienia Wiernych Zmarłych 2 listopada szczegóły zostaną podane za tydzień, ale wiadomo już dziś, że nie będziemy mogli sprawować mszy świętej w kaplicy cmentarnej.
  10. W najnowszym Gościu Niedzielnym znajdziemy wywiad ze znaną siostrą Dolores. Jest też do nabycia Mały Gość Niedzielny.
  11. Na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy w ubiegłym tygodniu 1390 zł, a kolekta na misje wyniosła 1582 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.
  12. Dziękujemy osobom, które zatroszczyły się o naszą świątynię w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców ul. Dzierżonia 1-11.
  1. Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła

ul. Raszowska 3, Nakło