Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Ogłoszenia 27 czerwca 2021 r.

1.      Zapraszamy dziś na nabożeństwo popołudniowe oraz do nawiedzenia kościoła i  uzyskania odpustu zupełnego.

2.      We wtorek, na wieczornej mszy świętej, odbędzie się przyjęcie nowych ministrantów i kandydatów na ministrantów.

3.      Kolekta z uroczystości św. Ap. Piotra i Pawła przeznaczona będzie na Stolicę Apostolską.

4.      Młodzież wyjeżdżającą w Alpy zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 19:00 w Domu spotkań. Można się jeszcze dopisać do wyjazdu.

5.      W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

6.      W piątek przypada w naszej parafii tzw. wieczysta adoracja. Przez cały rok, codziennie w innej parafii, adorowany jest Najświętszy Sakrament. Zachęcam do wyznaczenia sobie czasu tak, by każdy kto może był przynajmniej pół godziny na adoracji. Dzieci zapraszamy do modlitwy o godz. 16:30.

7.      W niedzielę nie będzie mszy o godz. 10:00 gdyż idziemy na odpust do Raszowej. Do procesji zapraszamy ministrantów, Marianki z chorągwiami oraz uczniów klas 6-8 do niesienia figur. Pójdziemy tylko w jedną stronę. Każdy wraca indywidualnie.

8.      Kończymy miesiąc czerwiec. To ostatnie dni naszej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa, do której bardzo zachęcamy.

9.      W naszym kościele może być zajętych 75% miejsc. Do limitu osób nie są wliczani ci, którzy zostali zaszczepieni.

10.Dziękujemy parafianom, którzy zaangażowali się w prace przy montażu ogrodzenia na cmentarzu. W kolejną sobotę od godz. 8:00 będziemy kontynuowali prace na cmentarzu. Prosimy wszystkich ochotników o pomoc.

11.Zachęcamy do lektury Gościa niedzielnego.

12.Parafia św. Wawrzyńca w Strzelcach Opolskich organizuje pielgrzymkę do Albanii, Czarnogóry i Macedonii. Szczegóły na plakacie.

13.Bóg zapłać wszystkim, którzy zadbali o porządek w naszej świątyni i  obejściu. O  posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Leśnej oraz Kani nry 31 do końca.

14.Gmina Tarnów Opolski przypomina, że od 23 czerwca wyruszyli w teren rachmistrze, którzy będą spisywać obywateli w spisie powszechnym.