Ogłoszenia 6 grudnia 2020 r.

1. Dziś o godz. 15:30 nabożeństwo adwentowe.
  2. Dziś Dzieci Maryi sprzedają przed kościołem opłatki i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom ?Caritas?. Dochód z akcji przeznaczony będzie dla Dzieci Marii.
  3. We wtorek w południe rozpocznie się w kościele ?Godzina łaski?. Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski ? takie obietnice złożyła Maryja objawiając się Pierinie Gilli w 1947 r. Modlitwę rozpoczniemy odmawiając Anioł Pański. Następnie będzie wystawienie, modlitwa różańcowa i osobista oraz okazja do spowiedzi.
  4. Za tydzień zbiórka przed kościołem na cele remontowe.
  5. Niedziela za tydzień to tzw. niedziela Gaudete, czyli niedziela radości. W liturgii obowiązuje w tym dniu kolor różowy. Ale również wierni mogą ubrać sobie coś różowego, lub mieć różowe dodatki ? zachęcamy do tego zarówno dzieci jak i dorosłych, kobiety i mężczyzn.
  6. W niedzielę o godz. 19:00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie w intencji o pokój w społeczeństwie.
  7. Jeżeli ktoś chce ściąć choinki w swoim ogrodzie i może je przekazać na dekorację bożonarodzeniową w naszym kościele, to prosimy o kontakt z proboszczem lub z Paniami dekoratorkami.
  8. Przypominamy zasady uczestnictwa w tegorocznych roratach:
  • poniedziałek: maluszki przed 1 klasą szkoły podstawowej;
  • środa: klasa 1 i 2;
  • czwartek: klasa 3 i 4;
  • piątek: klasa 6, 7 i 8.

W czwartek dzieci pierwszokomunijne otrzymają Pismo Święte.

W środę o godz. 20:00 Roraty 16+ dla młodzieży ? liczymy na Was. W sobotę rano będą roraty dla dorosłych, proszę przynosić ze sobą świece..

Od poniedziałku do piątku o godz. 18:15 zapraszamy wszystkie dzieci do udziału Studiu Roratnim transmitowanym pod tym samym linkiem, co msza św.

1. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i czwartek po Studiu Roratnim (ok. 18:40).
  2. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, a w nim rekolekcje adwentowe.
  3. Dziękujemy osobom, które zatroszczyły się o naszą świątynię w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła prosimy parafian z ul. Wiśniowej i Kopalińskiej.

ul. Raszowska 3, Nakło

46-050 Tarnów Opolski