Ogłoszenia 6 września 2020 r.

1. Dziś na nabożeństwie popołudniowym będziemy dziękować Bogu za plony.
  2. Kancelaria parafialna będzie czynna: w poniedziałek i czwartek po mszy świętej. Można już zgłaszać intencje mszy świętych na rok 2021. Od nowego roku wprowadzone będą zmiany i tak: w poniedziałek msza św. będzie sprawowana o godz. 7:00, a we wtorek i środę o godz. 18:00. Porządek mszy świętych w pozostałe dni będzie bez zmian.
  3. Spotkanie Dzieci Maryi odbędzie się we wtorek o godz. 18:30 w kościele.
  4. W czwartek i piątek odbędzie się zbiórka elektrośmieci. Można je przywozić na plac plebanijny i tam zostawiać przy garażach nawet pod nieobecność proboszcza. Przychody ze zbiórki przeznaczone są na wsparcie polskich misjonarzy.
  5. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych wraz z rodzicami odbędzie się we wtorek o godz. 17:00 oraz w piątek po mszy św. szkolnej. Zaś w sobotę na godz. 9:00 zapraszamy dzieci do pierwszej spowiedzi. Ważne jest, by rodzice pomogli pociechom przygotować się do tego wydarzenia pokazując chociażby jak można skorzystać z rachunku sumienia dla dzieci zamieszczonego w modlitewniku Droga do nieba, nr 30.4.
  6. W piątek rano sprawowana będzie msza święta w intencji pielgrzymów, a następnie udamy się z pielgrzymką na obchody kalwaryjskie na Górze Św. Anny. Chętni do przejazdu autobusem mogą zapisywać się w zakrystii po mszach świętych.
  7. Uwaga: porządek mszy świętych w dniu 13 września ulegnie zmianie z racji uroczystości I Komunii świętej. Msze święte będą sprawowane w godzinach: 7:30, 9:00, 10:30 i 16:00. Bardzo proszę, by mszę świętą o godz. 10:30 zostawić wyłącznie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich bliskich.
  8. W niedzielę 13 września o godz. 20:00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Zapraszam rodziców pierwszoklasistów do współpracy. Mamy nadzieję, że i maluchy poprowadzą jedną dziesiątkę. Marianki będą sprzedawały przed nabożeństwem świece w cenie 3 zł.
  9. W przyszłą niedzielę zbiórka przed kościołem na cele remontowe.
  10. Bóg zapłać parafianom, którzy zadbali o czystość w naszej świątyni oraz w obejściu. O generalne posprzątanie kościoła i obejścia w najbliższym tygodniu prosimy rodziców dzieci, które do I komunii św. przystąpią w przyszłym roku.
  11. DFK Nakło zaprasza chętnych na Samstagkurs, który odbywać się będzie co sobotę w dniach od 26 września do 12 grudnia br. Szczegóły w gablotce.
  1. Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła

ul. Raszowska 3, Nakło