Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Ogłoszenia parafialne 1 maja 2022 r.

 1. Dziś pierwsze nabożeństwo majowe. Od poniedziałku do piątku nabożeństwa majowe będą odprawiane po mszy świętej wieczornej, w soboty o  godz. 18:30, a w niedziele w ramach nabożeństwa popołudniowego.
 2. Dziś rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do częstszego sięgania do tekstów Pisma Świętego, można także korzystać z aplikacji na urządzenia mobilne.
 3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do udziału w Eucharystii oraz nabożeństwach. W sobotę o godz. 9:00 rozpocznie się obchód chorych.
 4. Dzieci i młodzież zapraszamy do przyłączenia się do Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Dzieci Maryi. Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie w  kościele w najbliższy piątek po mszy i nabożeństwie majowym.
 5. Młodzież naszej parafii zapraszamy na spotkanie w najbliższy piątek o godz. 19:00 w Domu Marii.
 6. W przyszłą niedzielę nasz dekanat pielgrzymuje do katedry w ramach złotego jubileuszu Diecezji Opolskiej. O godz. 13:30 spod kościoła będzie wyjeżdżał autobus, o godz. 14:30 sprawowana będzie msza się święta w katedrze. Jak pogoda będzie ładna to damy sobie po mszy czas na lody i wrócimy około godz. 18:00 do Nakła. Bardzo proszę, by osoby, które chcą jechać autobusem zgłosiły ten fakt do najbliższego czwartku w zakrystii lub kancelarii.
 7. W najbliższą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka na cele remontowe.
 8. Dziękujemy Parafialnemu Zespołowi Caritas oraz wszystkim zaangażowanym parafianom za udział w akcji Paczka dla Ukrainy. Skompletowaliśmy 64 paczki. Dziękuję też uczniom klasy ósmej i panu Piotrowi za pomoc w załadowaniu paczek.
 1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu prosimy parafian z  ul. Kani 1-10. Bóg zapłać osobom, które zadbały o nasz kościół w minionym tygodniu.

  Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła

  ul. Raszowska 3, Nakło, 46-050 Tarnów Opolski

  Kancelaria parafialna czynna: środa po mszy do 19:30 i czwartek godz. 8:45-10:00;

  tel.: 77 5466422 / e-mail: kancelaria@parafianaklo.pl

  nr konta: 87 8884 1027 2003 0019 0150 0001

  Jeżeli chcesz odliczyć darowiznę od podatku, dopisz w tytule przelewu: Na cele kultu religijnego