Ogłoszenia parafialne 12 czerwca 2022 r.

1. Zachęcamy do udziały w nabożeństwach do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa będą po mszy świętej, chyba że inaczej zaznaczono w  porządku intencji.
  2. Dziś przed kościołem zbiórka na cele remontowe.
  3. W uroczystość Bożego Ciała po mszy świętej o godz. 10:00 ruszy tradycyjna procesja przez ulice Kani, Dunikowskiego, Konopnickiej, Klimasa i Tarnowską. Prosimy o przygotowanie ołtarzy na ul. Kani x 2, i po jednym na ul. Klimasa oraz na skrzyżowaniu ul. Tarnowskiej i Ligonia. Prosimy wszystkich mieszkańców tego rejonu o zaangażowanie się w to dzieło. Do czwartku 23 czerwca będziemy codziennie w ramach oktawy chodzić z procesją wokół kościoła.
  4. W czwartek 16 czerwca zapraszamy wszystkich chętnych na Koncert Uwielbienia tym razem na Górze św. Anny w grocie lurdzkiej.
  5. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny.
  6. Zapraszamy na seans filmu „Żywy”, który odbędzie się w niedzielę 19 czerwca o g. 18:00 w kinie Helios w CH Karolinka w Opolu. Zapisy w zakrystii. Cena: 14 zł.
  7. Można dopisywać się do listopadowej pielgrzymki do Ziemi Świętej. Zapisy w zakrystii lub kancelarii, przy zapisach należy uiścić zaliczkę w wysokości 500 zł.
  8. O roku 2025 włącznie uroczystość I Komunii św. odbywać się będzie w naszej parafii zawsze w drugą niedzielę maja.
  9. To ostatni tydzień zapisów na wycieczkę młodych do Austrii w terminie 22-27 sierpnia. Jeśli nie będzie chętnych wyjazd zostanie odwołany.
  10. Konkurs na nazwę gazetki parafialnej cieszył się nikłym zainteresowaniem dlatego został odwołany.
  11. Bóg zapłać parafianom, którzy w minionym tygodniu posprzątali kościół. O posprzątanie kościoła prosimy w tym tygodniu parafian z ul. Nowej.

Kancelaria parafialna czynna: środa po mszy do 19:30 i czwartek godz. 8:45-10:00;

W celu odliczenia darowizny od podatku, należy dopisać w tytule przelewu: Na cele kultu religijnego