Ogłoszenia parafialne 12 grudnia 2021 r.

1. Od 15 grudnia w naszym kościele może być zajęte 30% miejsc. To ograniczenie nie dotyczy osób zaszczepionych.
  2. Dziś po mszach świętych odbędzie się zbiórka na cele remontowe.
  3. Marianki po mszach świętych rozprowadzają opłatki oraz świece Caritas. W  ciągu tygodnie można je nabyć w zakrystii.
  4. Dziś zapraszamy na nieszpory adwentowe w czasie których zostanie zaprzysiężona nowa Parafialna Rada Duszpasterska.
  5. W zakrystii można odbierać bilety na seans filmu Żebrak i madame.
  6. Z radością możemy poinformować, że mamy nowego szafarza Komunii Świętej, którym został p. Mateusz Kipka.
  7. W poniedziałek o godz. 19:00 zapraszamy na różaniec fatimski w intencji o  zatrzymanie epidemii i bezpieczeństwo i zdrowie w naszej wspólnocie.
  8. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek o  godz. 18:30 w kościele.
  9. W najbliższą sobotę o godz. 9:00 rozpocznie się obchód chorych. Można zgłaszać parafian, którzy chcą przyjąć sakramenty święte.
  10. W przyszła niedzielę będziemy gościć ks. Radosława Radziwonia, który wygłosi homilie. Będzie to też okazja do przystąpienia do spowiedzi.
  11. W środę 22 grudnia planujemy spotkać się z młodzieżą na naszej wigilii. Wszystkich młodych, którzy chcą wziąć udział w tym wydarzeniu, prosimy o  zgłoszenie się na parafialnego Messengera lub do Julii Sklorz.
  12. Wszystkich posługujacych się piłą lub wkrętarką, a także innych zainteresowanych, zapraszamy w najblizszą sobotę o godz. 9:00 do pracy nad pewnym sekretnym projektem, którego szczegółów nie możemy zdradzać. Przyda się każda para rąk. Spotykamy się w plebanijnym ogródku.
  13. Zapraszamy na roraty. Szczegóły w planie intencji.
  14. Pragnę przypomnieć, że msza w języku niemieckim sprawowana jest w każdą pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca o godz. 8:00 rano. Informacja o tym nie będzie już publikowana w gazetce.
  15. Oficjalny skład Parafialnej Rady Duszpasterskiej: Kipka Mateusz, Klyk Teresa, Lis Sylwia, Matysek Piotr, Ploch Janusz, Sobel Adrian. Z ustanowienia proboszcza: Danch Żaneta, Sklorz Julia, Wiktor Joanna. Serdecznie gratulujemy. Jest to też okazja, by podziękować naszym parafianom, którzy przez ostatnie 6 lat udzielali się w Radzie Duszpasterskiej. „Bóg zapłać”
  16. Zachęcamy do lektury Gościa niedzielnego.
  17. Zapraszamy na rekolekcje «Remont Małżeński». Rekolekcje odbędą się w  terminie 10-12 grudnia. Szczegóły na: www.remontmalzenski.pl
  18. Bóg zapłać składamy wszystkim, którzy zadbali on naszą świątynię i jej obejście w  minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Kani 31-40.
  19. Decyzją naszego biskupa tegoroczne odwiedziny kolędowe zostały odwołane.
  1. Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła

Kancelaria parafialna czynna: wtorek: 16:00 – 16:45 i czwartek: 8:45-10:00.