Ogłoszenia parafialne 12 lutego 2023 r.

1. Dziś przed kościołem zbiórka na cele remontowe.
  2. Zapraszamy dziś dzieci na bal przebierańców - zaczynamy o 14:00 w Domu Spotkań.
  3. 19 lutego odbędzie się przed kościołem organizowana przez Caritas zbiórka na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Syrii i Turcji.
  4. W zakrystii w cenie 15 zł można nabyć kubki-cegiełki. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na wyjazd młodych na ŚDM.
  5. W zakrystii można się zapisywać na prenumeratę Gościa Niedzielnego.
  6. Zachęcamy do udziału w rekolekcjach wielkopostnych - szczegóły znajdują się w planie intencji. Jeżeli nie zaznaczono inaczej, spowiedź będzie się odbywać pół godziny przed mszą świętą.
  7. Tzw. nabożeństwo czterdziestogodzinne rozpoczniemy w środę popielcową. Z tyłu kościoła będzie od przyszłej niedzieli wyłożona lista z planem adoracji, gdzie będzie można zaznaczać swoją obecność.
  8. Z tyłu kościoła są wyłożone druki wypominek, które będzie można składać w wyznaczonym koszyczku.
  9. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową, w planie której znajdują się m.in. Budapeszt, Medjugorie, Gradac, Mostar, Sarajewo, Dubrownik, Split i Plitwickie Jeziora. Termin 18-26 sierpnia 2023 r. Koszt 2990 zł i 90 Euro. Zapisy w kancelarii i zakrystii.
  10. Bóg zapłać składamy za zadbanie o porządek w kościele i jego obejściu. Dziękujemy też osobom, które zdemontowały szopkę na placu plebanijnym. O posprzątanie kościoła przed niedzielą 19 lutego prosimy parafian z ul. Ligonia i Konopnickiej, a przed niedzielą 26 lutego parafian z ul. Lompy i Klimasa.

Rzymskokatolicka Parafia Św. Ap. Piotra i Pawła
Kancelaria parafialna czynna:
środa po wieczornej mszy świętej do godz. 19:30; czwartek godz. 8:45-10:00;
nr konta: 87 8884 1027 2003 0019 0150 0001 W celu odliczenia darowizny od podatku, należy dopisać w tytule przelewu: Na cele kultu religijnego