Ogłoszenia parafialne 12 września 2021 r.

1. Dziś zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  2. Dziś przed kościołem przedstawiciele Parafialnej Rady Duszpasterskiej zbierają ofiary cele remontowe.
  3. W poniedziałek w czasie nabożeństwa fatimskiego będziemy się modlili w  intencji młodzieży rozpoczynającej rok szkolny i (wkrótce) akademicki. Bardzo prosimy młodzież o przygotowanie nabożeństwa i poniesienie figury.

Przed nabożeństwem fatimskim Marianki będą sprzedawały świece.

1. Uczniów klasy ósmej i pierwszych klas szkoły ponadpodstawowej, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszam na zbiórkę w  czwartek o godz. 18:30 w Domu Spotkań.
  2. W piątek w Malni czuwanie dla młodzieży w godzinach 19:30-21:30. Gościem będzie ks. Marek Lis – filmoznawca, teolog filmu i mediów. Spotkamy się wszyscy pod kościołem o godz. 19:00. Kto tylko chce jechać, a nie ma środka transportu, proszony jest o zgłaszanie się na parafialnego Messengera lub maila do czwartku włącznie.
  3. W niedzielę o godz. 10:00 wyruszymy spod kościoła z procesją do Grabowa, gdzie uczcimy św. Mateusza z okazji jego święta. O przygotowanie figur i ich poniesienie prosimy młodzież i dzieci przygotowujące się do bierzmowania.
  4. W przyszłą niedzielę po mszach świętych (oprócz mszy w Grabowie) odbędzie się zbiórka na nasz Wydział Teologiczny.
  5. Bóg zapłać wszystkim, którzy zadbali o porządek w naszej świątyni i  obejściu. O posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców ul.  Strzeleckiej nr. 73-100.
  6. DFK Nakło zaprasza na Samstagskurs – szczegóły na plakacie w gablotce

Kancelaria parafialna czynna: wtorek: 16:00 – 17:20 i czwartek: 8:45-10:00