Ogłoszenia parafialne 13 listopada 2022 r.

1. Dziś przed kościołem odbywa się zbiórka na cele remontowe.
  2. Dziś nie będzie nabożeństwa popołudniowego. Wieczorem zapraszamy na różaniec fatimski.
  3. Spotkanie ósmoklasistów przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się w czwartek o godz. 19:15 w Domu Marii.
  4. W piątek po mszy św. Szkolnej spotkanie szóstoklasistów w Domu Marii w ramach przygotowania do bierzmowania.
  5. W nocy z piątku na sobotę o godz. 00:30 pod kościołem zbierają się pielgrzymi wyruszający na pielgrzymkę do Izraela. Wszystkich zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej i prosimy o modlitwę za nas.
  6. W sobote o godz. 13:00 odbędzie się próba scholi dziecięcej.
  7. W przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka na remont opolskiej katedry.
  8. Jeszcze do czwartku włącznie można przekazywać do kancelarii lub zakrystii dary na rzecz Domu Nadziei, który wspiera ubogich i bezdomnych.
  9. Bóg zapłać za ofiary złożone przy okazji wypominek. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na remonty na plebanii. Zabraliśmy 4560 PLN.
  10. Bóg zapłać wszystkim, którzy wzięli udział w kolejnej zbiórce złomu. Zebraliśmy 4340 PLN.
  11. Składamy wielkie Bóg zapłać Panom, którzy w piątek i sobotę użyczyli swoich sił i sprzętu przy pracach związanych z montażem instalacji gazowej w kościele i na plebanii.
  12. Klub Seniora Nakło zaprasza seniorów na zabawę andrzejkową 17 listopada w czwartek o godz. 14:00. Cena 30 zł, zapisy u p. Teresy Chluby i Marii Piontek. W programie obiad, kawa i zabawy.
  13. Jeszcze przez tydzień, do 20 listopada potrwają w zakrystii zapisy na seans filmu Medjugorie w kinie Helios – Karolinka 11 grudnia o godz. 18:30. Koszt biletu – 16 zł. W drodze powrotnej zatrzymamy się na godzinny spacer po Jarmarku Adwentowym na opolskim rynku.
  14. Bóg zapłać składamy parafianom, którzy posprzątali kościół. O  posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Kani 41-72 i ul. Leśnej.

Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła, ul. Raszowska 3, Nakło, 46-050 Tarnów Opolski

Kancelaria parafialna czynna: środa po mszy św. wieczornej do godz. 19:30 i czwartek godz. 8:45-10:00;

tel.: 77 5466422 / e-mail: kancelaria@parafianaklo.pl / nr konta: 87 8884 1027 2003 0019 0150 0001

W celu odliczenia darowizny od podatku, należy dopisać w tytule przelewu: Na cele kultu religijnego