Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Ogłoszenia parafialne 13 lutego 2022 r.

 1. Zapraszamy dziś na różaniec fatimski w intencji chorych.
 2. Dziś przed kościołem dobędzie się zbiórka na cele remontowe. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, zarówno składającym ofiary w kościele, jak i przez za pomocą przelewu internetowego, wśród których znajdują się także osoby spoza naszej parafii, łączące się z nami w modlitwie za pośrednictwem Internetu.
 3. Ministrantów i Marianki, ich rodziców i rodzeństwo zapraszamy na pielgrzymkę do Włoch w terminie 12-18 sierpnia 2022 r. Spotkanie dla wszystkich zainteresowanych wyjazdem odbędzie się w Domu Spotkań w czwartek o godz. 18:00. Zapraszamy!
 4. W piątek po mszy świętej odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu, które potrwa do godz. 19:00.
 5. Wszystkich przygotowujących się do bycia rodzicem lub chrzestnym zapraszamy w sobotę o godz. 17:00 do kościoła na naukę przedchrzcielną.
 6.  Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację zabawy karnawałowej. Dziękujemy Paniom w kuchni, członkom Parafialnej Rady Duszpasterskiej, którzy przygotowali zabawę i wszystkim dobrodziejom tego wydarzenia. Zebraliśmy łącznie 4436 PLN i 10 €.
 7. Wszystkie dzieci zapraszamy na karnawałowy bal przebierańców, który obędzie się w niedzielę 20 lutego br. w Domu Spotkań w godzinach od 15:00 do 18:00. W programie zabawa z didżejem i inne atrakcje. Wstęp wolny.
 8. Rozpoczynamy nowennę dziewięciu niedziel przez Złotym Jubileuszem Diecezji Opolskiej. W związku z tym co niedzielę na naszej stronie internetowej parafianaklo.pl będzie publikowany fragment opisujący historię naszej diecezji. Zaś na nabożeństwach niedzielnych będziemy modlili się za Diecezją Opolską.
 9. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa.
 10. Pielgrzymka do Lourdes nie odbędzie się z powodu braku chętnych. Osoby, które wpłaciły zaliczkę proszone są o jej odbiór po 6 lutego.
 11. Bóg zapłać wszystkim, którzy zadbali o nasz kościół w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy parafian z ul. Strzeleckiej nr. 1-10.

Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła

ul. Raszowska 3, Nakło, 46-050 Tarnów Opolski

Kancelaria parafialna czynna: środa po mszy wieczornej do 19:30 i czwartek: 8:45-10:00;

tel.: 77 5466422 / e-mail: kancelaria@parafianaklo.pl

nr konta: 87 8884 1027 2003 0019 0150 0001

Jeżeli chcesz odliczyć darowiznę od podatku, dopisz w tytule przelewu: Na cele kultu religijnego


Na zdjęciu widok na sankturaium św. Cyryla i Metodego w Velehradzie.