Ogłoszenia parafialne 13 marca 2022 r.

1. Zapraszamy dziś na nabożeństwo Gorzkich żali.
  2. Dziś przed kościołem po mszach świętych odbywa się zbiórka na cele remontowe.
  3. Zapraszamy dziś na nabożeństwo fatimskie w intencji o pokój.
  4. Kancelaria parafialna będzie czynna w tym tygodniu wyjątkowo tylko w  poniedziałek po porannej mszy świętej do godz. 9:00.
  5. W wyznaczonym koszyku można składać wypominki, którymi modlimy się w czasie nabożeństwa Drogi krzyżowej. Druczki ja zwykle są do pobrania na stoliku pod chórem.
  6. Zapraszamy na film Cud Guadalupe w kinie Helios-Karolinka w Opolu w najbliższą niedzielę 20 marca o godz. 18:00. Koszt biletu 14 zł. Zapisy w zakrystii po mszach świętych.
  7. Za tydzień w sobotę, w uroczystość św. Józefa, zapraszamy na mszę świętą w intencji mężczyzn, a potem na Józefki. Zapisy w sklepie.
  8. W piątek o godz. 15:00 Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji o  pokój rozpoczniemy adorację Najświętszego Sakramentu, która potrwa do mszy świętej szkolnej.
  9. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi krzyżowej i Gorzkich żali.
  10. Biskup opolski Andrzej Czaja zwraca się z prośbą o pomoc uchodźcom z Ukrainy. Jeżeli ktokolwiek byłby w stanie przyjąć uchodźców, to proszę o  kontakt.
  11. Zapraszamy na autokarową pielgrzymkę do Włoch na trasie Padwa-Rimini-Asyż-Rzym-Wenecja w terminie 12-18 sierpnia. Koszt to 1590 zł za osobę. Do uczestnictwa zachęcamy szczególnie młodzież i młode rodziny. Zapisy w zakrystii po mszy świętej wraz z zaliczką 500 zł.
  12. Bóg zapłać wszystkim, którzy zadbali o nasz kościół w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy parafian z  Grabowa 5-27.

Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła

Kancelaria parafialna czynna: poniedziałek po mszy św. porannej do godz. 9:00