Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Ogłoszenia parafialne 13 września 2020 r.

 1. Dziś zapraszamy na nabożeństwo z dziećmi pierwszokomunijnymi.
 2. Dziś po mszach przed kościołem zbiórka na cele remontowe.
 3. Razem z dziećmi pierwszokomunijnymi i ich rodzicami przeżywać będziemy Biały tydzień w związku z tym msze święte sprawowane będą wieczorem. We wtorek po mszy odbędą się zapisy dla dziewczyn chętnych, by dołączyć do wspólnoty Dzieci Maryi, a w środę po mszy św. zaczną się zapisy dla chłopców chętnych, by zostać ministrantami.
 4. W poniedziałek obchodzić będziemy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Kolekta z tego dnia przeznaczona jest na rzecz Ziemi Świętej. To ofiara, którą dotąd składaliśmy przy Grobie Pańskim.
 5. Zbiórka młodzieży, która w sobotę o godz. 14:30 w kościele św. Marcina w Tarnowie Op. przyjmie sakrament bierzmowania odbędzie się w poniedziałek o godz. 19:30 w Domu Spotkań. W czwartek w kościele w Tarnowie Opolskim o godz. 19:00 odbędzie się próba, a po niej będzie spowiedź.
 6. W piątek w kościele w Malni odbędzie się czuwanie dekanalne dla młodzieży. Zapraszam osoby chętne do zapisywania się u mnie. Można też dojechać samemu. Informacja dla rodziców: czuwanie kończy się ok. 21:30.
 7. Kancelaria parafialna będzie czynna: w poniedziałek po mszy św. wieczornej do godz. 19:25 i w czwartek og godz. 8:30 ? 10:00.
 8. W przyszłą niedzielę w Grabowie o godz. 10:30 zostanie odprawiona suma odpustowa ku czci św. Mateusza. Procesja spod kościoła wyruszy o godz. 10:00.
 9. Wszystkich uczestników pielgrzymki do Fatimy informujemy, że została ona przełożona na termin 17-24 lipca 2021 r. Tymczasem można odebrać wpłaconą wcześniej drugą zaliczkę. Proszę też by osoby, które nie mogą jechać w tym terminie poinformowały o tym do końca października 2020 r.
 10. Jak co roku organizujemy zbiórkę złomu. Na koniec września zostanie podany jej dokładny termin, ale już dziś można zgłaszać chęć oddania złomu do p. Elfrydy Małek, p. Jana Mateji, p. Norberta Radzieja (dla Grabowa) oraz mailowo na: kancelaria@parafianaklo.pl.
 11. Cała nasza Wspólnota składa ?Bóg zapłać? osobom, które przygotowały tegoroczne dożynki. Dziękujemy Paniom Dekoratorkom i osobom, które zadbały o wnętrze oraz obejście naszej świątyni.
 12. O posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców ul. Strzeleckiej nry 73-100.
 13. DFK Nakło zaprasza chętnych na Samstagkurs, który odbywać się będzie co sobotę w dniach od 26 września do 12 grudnia br. Szczegóły w gablotce.
 1. Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła

  ul. Raszowska 3, Nakło

  46-050 Tarnów Opolski

  tel.: 77 5466422 / e-mail: kancelaria@parafianaklo.pl

  nr konta: 87 8884 1027 2003 0019 0150 0001

  Jeżeli chcesz odliczyć darowiznę od podatku, dopisz w tytule przelewu: Na cele kultu religijnego