Ogłoszenia parafialne 14 czerwca 2020 r.

14 czerwca 2020 r.

1. Dziś przed kościołem zbiórka na cele remontowe.
  2. Oktawa Bożego Ciała trwa do czwartku. Po każdej mszy będziemy czcili Chrystusowe Serce i chodzili z procesją.
  3. Spotkanie RODZICÓW dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w poniedziałek po mszy świętej wieczornej w domu spotkań.
  4. W piątek, na wieczornej mszy świętej, kandydaci na ministrantów otrzymają kołnierze i staną się pełnoprawnymi ministrantami. Po mszy zapraszamy ministrantów i ich rodziców na grilla na placu farskim.
  5. W piątek, z racji uroczystości, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała: osobom, które przygotowały ołtarze i trasy przejścia, społeczności Grabowa za przygotowanie Eucharystii. Dziękujemy pani organistce, ministrantom, mariankom i młodzieży niosącej feretrony.
  7. Prosimy o uregulowanie należności za cmentarz. Są osoby, które nigdy jeszcze nie uiściły ofiary na utrzymanie cmentarza. Jeżeli tego nie zrobią do końca lipca, to będziemy na grobach umieszczać informacje o tym, że należy się zgłosić i ofiarę uiścić. Apelujemy o uczciwość. Opłatę jak zwykle można wnieść u p. Teresy Fesser.
  8. Kancelaria parafialna będzie czynna w środę i czwartek po mszy świętej.
  9. Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli ofiary na kościół do skarbon w kościele lub przelewem.
  10. Zachęcamy do lektury Gościa niedzielnego, a w nim o cudzie za wstawiennictwem Karola de Foucauld oraz o Eucharystii.
  11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy osoby z ul. J. Kani nr. 41-72 i Leśna.
  12. Zapraszamy na naszą stronę internetową: parafianaklo.pl

ul. Raszowska 3, Nakło