Ogłoszenia parafialne 14 listopada 2021 r.

1. Dziś zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  2. Jeszcze tylko do dziś można wrzucać do urny głosy proponujące kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej w ramach etapu I. Przypominamy, że kandydata należy wymienić z imienia i nazwiska, a jeżeli powtarzają się one w naszej parafii, należy też podać adres zamieszkania kandydata. Za tydzień zostanie ogłoszona zatwierdzona lista kandydatów, a  w niedzielę 28 listopada odbędą się wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej z zatwierdzonej listy, czyli etap II. Każdy pełnoletni parafianin ma prawo głosu. W trwającym właśnie etapie należy napisać na kartce nazwiska kilku parafian, którzy Waszym zdaniem mogą kandydować do PRD. Tak przygotowaną kartkę należy wrzucić w kościele pod chórem do urny.
  3. Kancelaria we wtorek i czwartek będzie nieczynna. Jednak zapraszamy w  poniedziałek po porannej mszy św. do godz. 8:30 oraz w piątek od godz. 15:30 do 16:20.
  4. Spotkanie dla bierzmowańców klasy siódmej w Domu Marii o godz. 18:00 w  piątek.
  5. Za tydzień odbędzie się przed kościołem zbiórka do puszek na remonty w  katedrze.
  6. Za tydzień w niedzielę na mszy świętej o godz. 16:00 zostaną przyjęci do grona ministrantów nowi kandydaci Mateusz i Michał. Po mszy zapraszamy wszystkich ministrantów wraz z rodzicami na poczęstunek w Domu Spotkań.
  7. Na cele remontowe zebraliśmy 4070 PLN i 30 €. W ramach wypominek złożono ofiary w wysokości 4030 PLN. Bóg zapłać!

Ciekawostka: Odczytaliśmy 225 intencji z wypominek.

1. Dziękujemy p. Piotrowi Raduckiemu i firmie Alt-Rad za wykonanie furtki i bramy przy Domu Marii.
  2. W zakrystii można nabyć książeczki z ewangelią na każdy dzień na przyszły rok. Koszt książeczki w małym formacie to 12 zł, a w dużym to 24 zł.
  3. Zapraszamy na pięciodniową pielgrzymkę do Lourdes. W programie: przelot samolotem, nocleg w Lourdes, zwiedzanie Carcassonne i Tuluzy oraz sanktuarium w Lourdes. Termin: 11-15 maja 2022. Zapisy tylko do połowy stycznia 2022. Koszt to 2590 zł i 50 Euro.
  4. Bóg zapłać składamy wszystkim, którzy zadbali on naszą świątynię i jej obejście w  minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Wiśniowej i Kopalińskiej.

Kancelaria parafialna czynna: wtorek: 16:00 – 17:20 i czwartek: 8:45-10:00 Czynna w poniedziałek i piątek – patrz ogłoszenia punkt 3.