Ogłoszenia parafialne 14 marca 2021 r.

1. Zapraszamy dziś o godz. 15:15 na nowennę do św. Józefa i nabożeństwo Gorzkich żali.
  2. Dziś przed kościołem zbiórka na cele remontowe.
  3. Z tyłu kościoła stoi pojemnik, do którego można wrzucać stare, niepotrzebne, nadpalone świece (byle nie były w pojemnikach lub oprawkach). Zebrany wosk sprzedamy, a dochód będzie przeznaczony na rzecz Ministrantów i Marianek. To ostatni tydzień zbiórki.
  4. Do czwartku włącznie będziemy odmawiali nowennę do św. Józefa. W  piątek obchodzić będziemy uroczystość św. Józefa. Msza święta będzie sprawowana także rano o godz. 8:00, a po niej sprawowane będzie nabożeństwo Drogi krzyżowej.
  5. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W piątki Droga krzyżowa sprawowana jest o godz. 9:00 i po wieczornej mszy świętej, a o godz. 15:00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia przed wstawionym Najświętszym Sakramentem. W niedzielę o godz. 15:15 rozważamy mękę Pańską na Gorzkich żalach i modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  6. Ks. Paweł Brudek pozdrawia wszystkich i dziękuje za złożone przy okazji rekolekcji ofiary.
  7. Bóg zapłać składamy parafianom, którzy zadbali o naszą świątynię w  minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła w  najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Strzeleckiej nr. 11-32.
  8. Jeszcze raz przypominamy, że informacje o urzędowaniu kancelarii znajdują się w stopce, a w gazetce są publikowane tylko wtedy, gdy zachodzi zmiana w urzędowaniu kancelarii.
  9. Zachęcamy do lektury Gościa niedzielnego. W najnowszym numerze znajdziemy między innymi artykuły poświęcone wizycie Ojca Świętego Franciszka w Iraku.

ul. Raszowska 3, Nakło

46-050 Tarnów Opolski