Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Ogłoszenia parafialne 15 maja 2022 r.

  1. Od poniedziałku do piątku nabożeństwa majowe są odprawiane po mszy świętej wieczornej, w sobotę o godz. 17:30, a w niedziele w ramach nabożeństwa popołudniowego.
  2. Na cele remontowe zebraliśmy 4240 PLN. Trwają prace przy instrumencie organowym oraz Domu Marii. Niestety nie zawsze widać to, nad czym się głowimy, ale mimo wszystko postępujemy do przodu.
  3. Za tydzień odbędzie się pierwsza rocznica Komunii Świętej, w związku z  tym zapraszamy dzieci klasy czwartej na spotkanie, które odbędzie się w środę po nabożeństwie majowym.
  4. W najbliższy piątek będziemy gospodarzami Dekanalnego Czuwania Młodych. Zapraszamy młodzież naszej parafii do zaangażowania się w to wydarzenie i do wspólnej modlitwy.
  5. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie przygotowujące w sobotę o godz. 10:00 w kościele parafialnym.
  6. W niedzielę 8 maja odbyła się dekanalna pielgrzymka naszego dekanatu do katedry. W ramach pielgrzymki Biskup Opolski Andrzej Czaja wyróżnił dyplomem uznania za wieloletnie zasługi dla naszej parafii pięć osób, z których jesteśmy dumni, a są to panie: Maria Fesser, Elfryda Małek i Elżbieta Obruśnik oraz panowie Jan Mateja i Jan Dambon. Serdecznie gratulujemy!
  7. Ogłaszamy konkurs na nazwę naszej gazetki parafialnej. Propozycje mogą nadsyłać wszyscy na messengera oraz e-mail: kancelaria@parafianaklo.pl
  8. Bóg zapłać osobom, które zadbały o nasz kościół w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu prosimy parafian z  ul. Kani 21-30 i  Przedszkolnej.


Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła

ul. Raszowska 3, Nakło, 46-050 Tarnów Opolski

Kancelaria parafialna czynna: środa po mszy do 19:30 i czwartek godz. 8:45-10:00;

tel.: 77 5466422 / e-mail: kancelaria@parafianaklo.pl

nr konta: 87 8884 1027 2003 0019 0150 0001

Jeżeli chcesz odliczyć darowiznę od podatku, dopisz w tytule przelewu: Na cele kultu religijnego