Ogłoszenia parafialne 16 maja 2021 r.

1. Zapraszamy dziś na nabożeństwo majowe o godz. 15:30 w Grabowie.
  2. Dziś przed kościołem odbędzie się zbiórka na remont katedry.
  3. Ne cele remontowe zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 2750 PLN. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. Próby dla dzieci pierwszokomunijnych odbędą się w środę o godz. 19:00 oraz w piątek po mszy św. szkolnej.
  5. W przyszłą niedzielę odbędzie się uroczystość pierwszej Komunii świętej. Jak to jest w tradycji dzieci pierwszokomunijne przejdą w procesji z placu szkolnego do kościoła. Spotkanie na placu szkolnym rozpocznie się o godz. 10:15.
  6. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przystąpią do Sakramentu Eucharystii, a są to: Zuzia, Paweł, Agatka, Julka, Paweł, Alan, Michał, Antosia, Mateusz i Janek.
  7. Bóg zapłać składamy wszystkim za przygotowanie Dni krzyżowych oraz za uczestnictwo w modlitwie. Dziękujemy osobom, które dbają w naszej parafii o krzyże i kapliczki, dziękujemy służbie liturgicznej i Dzieciom Maryi, oraz Panom, którzy nieśli krzyż i figurę Zmartwychwstałego.
  8. Msze święte w maju są sprawowane wieczorem. Nabożeństwa majowe będziemy odprawiali od poniedziałku do piątku po mszach świętych wieczornych, w sobotę o godz. 17:30 i w niedzielę o godz. 15:30.
  9. Nabożeństwo i msza św. popołudniowa w niedzielę są sprawowane na placu w Grabowie.
  10. W niedzielę, 23 maja, kościół w Głębinowie zostanie podniesiony do rangi Sanktuarium św. Rity jako patronki spraw najtrudniejszych.
  11. W naszym kościele mogą być obecne 34 osoby. Wchodzący do kościoła powinni zabrać z koszyczka kartkę z numerem i oddać ją wychodząc. Jeżeli w  koszyczku nie będzie kartek, to nie można już wejść do kościoła.
  12. Zachęcamy do lektury Gościa niedzielnego.
  13. Bóg zapłać wszystkim, którzy zadbali o porządek w naszej świątyni i obejściu. Zgodnie ze zwyczajem o posprzątanie kościoła i jego obejścia prosimy rodziców dzieci drugoklasistów.

1. Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła

Kancelaria parafialna czynna: wtorek: 16:00 ? 17:20 i czwartek: 8:45-10:00