Ogłoszenia parafialne 16 października 2022 r.

1. Dziś niedziela papieska. Przed kościołem Dzieci Marii rozprowadzają kremówki.
  2. O godz. 15:30 zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe. W tygodniu różaniec odmawiamy o godz. 17:30.
  3. Państwo Sybilla i Norbert Radziej z Grabowa dziękują za okazaną wiarę i solidarność i przekazane wsparcie finansowe w tym trudnym dla nich doświadczeniu. Pan Norbert obiecał, że osobiście podziękuje wszystkim za rok na odpuście św. Mateusza.
  4. Zapraszamy do Domu Marii na spotkania w ramach Klubu Seniora w poniedziałek o godz. 9:30 (ubrać się na sportowo) oraz w czwartek o godz. 15:00.
  5. Spotkanie ósmoklasistów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w czwartek o  godz. 19:15 w Domu Marii.
  6. Spotkanie zespołu dziecięcego w Domu Marii w piątek o godz. 16:00. Nadal zapraszamy wszystkie dzieci chętne do wspólnego śpiewania oraz grania.
  7. Spotkanie szóstoklasistów w ramach przygotowania do bierzmowania odbędzie się w piątek po różańcu w Domu Marii.
  1. Dekanalne czuwanie młodych odbędzie się w piątek w Gogolinie-Karłubcu o godz. 19:30. Wyjazd z Nakła o godz. 18:45 spod kościoła. Zapisy na parafialnego Messengera lub na kancelaria@parafianaklo.pl do środy włącznie, ale można też jechać indywidualnie.
  2. Pielgrzymka do Rud zostaje odwołana!!! Zmarł ks. Edmund Kwapis, mój krajan, a jego pogrzeb jest właśnie we wtorek w Bodzanowicach. Proszę o modlitwę w jego intencji.
  3. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na misje.
  4. Osoby, które chciałyby przekazać złom na rzecz remontów w kościele prosimy o kontakt z p. Adrianem Soblem lub z proboszczem.
  5. W zakrystii można zakupić kalendarze z Ewangelią na każdy dzień Ewangelia 2023 oraz Kalendarz Rolników.
  6. Bóg zapłać składamy parafianom, którzy posprzątali kościół, a także jego obejście. O  posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Kani 1-10.

Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła, ul. Raszowska 3, Nakło, 46-050 Tarnów Opolski

Kancelaria parafialna czynna: środa po mszy do godz. 19:30 i czwartek godz. 8:45-10:00;

tel.: 77 5466422 / e-mail: kancelaria@parafianaklo.pl / nr konta: 87 8884 1027 2003 0019 0150 0001

W celu odliczenia darowizny od podatku, należy dopisać w tytule przelewu: Na cele kultu religijnego