Ogłoszenia parafialne 16 stycznia 2022 r.

1. Zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne.
  2. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  3. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary zebrane przy okazji tzw. mszy kolędowych. Wraz z Parafialną Radą Ekonomiczną zdecydujemy na co zostaną one przeznaczone.
  4. Ministranci dziękują za wsparcie ich wyjazdu do Rzymu. Zebrali 2890 zł.
  5. Przypominamy, że nastąpiła zmiana godzin urzędowania kancelarii parafialnej i zamiast we wtorek od godz. 16:00 kancelaria jest czynna w środę po mszy świętej wieczornej do godz. 19:30.
  6. Spotkanie dla trzeciego rocznika młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się w piątek po mszy św. szkolnej w kościele.
  7. Zapraszamy do udziału w zabawie karnawałowej, która odbędzie się 29  stycznia br. w Domu Spotkań. W programie dwie kolacje, zimna płyta, kawa z ciastem, a grać nam będzie zespół TRIO. Koszt to 200 zł. od pary. Zapisy w  zakrystii oraz w sklepie. Prosimy o szybkie decydowanie się na udział, bo ilość miejsc jest ograniczona J Dochód z zabawy przeznaczony będzie na prace remontowe w Domu Spotkań.
  8. W zakrystii można znowu nabyć kalendarz z rozważaniami ewangelii na rok 2022. Polecamy też nowy numer Gościa niedzielnego¸ a w nim płyta z  nagraniem dwóch pierwszych ksiąg Pisma świętego – Biblia audio superprodukcja.
  9. Składamy serdeczne Bóg zapłać parafianom, którzy zadbali o naszą świątynię w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu poprosimy mieszkańców ul. Ficha i Raszowskiej.
  10. Zapraszamy na pięciodniową pielgrzymkę do Lourdes. W programie: przelot samolotem, nocleg w Lourdes, zwiedzanie Carcassonne i Tuluzy oraz sanktuarium w Lourdes. Termin: 11-15 maja 2022. Zapisy tylko do 29 stycznia 2022 r. Koszt to 2590 zł i 50 Euro – przy zapisach zaliczka 500 zł.
  1. Policja ostrzega przed osobami chcącymi wyłudzić pieniądze metodą na wnuczka, na policjanta lub na lekarza. Przypominamy, że nie należy przekazywać, ani przelewać nikomu żadnych pieniędzy, nawet gdy podaje się przez telefon za kogoś nam bliskiego, za policjanta, lekarza lub urzędnika. Gdy ktoś chce nas oszukać, to powinniśmy o niezwłocznie zgłosić to na policję.​

Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła

Kancelaria parafialna czynna: środa po mszy wieczornej do 19:30 i czwartek: 8:45-10:00.