Ogłoszenia parafialne 17 lipca 2022 r.

1. Dziś i do końca sierpnia nie będzie nabożeństwa popołudniowego.
  2. Dziś przed kościołem zbiórka na cele remontowe. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. Po mszach można w zakrystii nabyć smycze z logo parafii w cenie 9 zł.
  4. Dziękujemy wszystkim kierowcom, którzy złożyli ofiary na misje przy okazji poświęcenia pojazdów. W sierpniu na nabożeństwie fatimskim będziemy się modlili za osoby uzależnione od środków odurzających i trwające w nałogach. Już dziś zachęcamy do zaangażowani się w to nabożeństwo.
  5. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w procesji do Raszowej.
  6. W dniach 19-20 lipca można przywozić na plac plebanijny złom elektroniczny w ramach zbiórki, która wspiera projekty Kościoła. Szczegóły w gablocie i na ulotkach.
  1. Bóg zapłać składamy parafianom, którzy posprzątali kościół, a także jego obejście. O posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu (przed niedzielą 24 lipca) prosimy mieszkańców ul. Kościelnej, a w kolejnym tygodniu (przed niedzielą 31 lipca) parafian z ul. Strzeleckiej nr. 1-10.​

Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła, ul. Raszowska 3, Nakło, 46-050 Tarnów Opolski

Kancelaria parafialna czynna: środa po mszy do 19:30 i czwartek godz. 8:45-10:00;

W celu odliczenia darowizny od podatku, należy dopisać w tytule przelewu: Na cele kultu religijnego